Ocak ayı genellikle oyun takvimindeki yüksek profilli yeni sürümler için zayıf bir aydır ve Alone in the Dark’ın 20 Mart’a ertelenmesi nedeniyle bu ay daha da kuru hale gelmek üzere. Başlangıçta önümüzdeki ay piyasaya sürülmesi planlanan THQ Nordic, bu gecikmenin bir yıl daha ertelendiğini doğruladı. iyi sebep. Tatil sezonu hızla yaklaşırken ve herkes nefes almaya çalışırken, geliştirici Pieces Interactive, 16 Ocak’taki ilk son teslim tarihine ulaşmak için oyunda fazla uğraşmak zorunda kalmamaya çalışacak.

THQ Nordic ve Pieces Interactive bir basın bülteninde şunları yazdı: “Başlangıçta planladığımız çıkış tarihi Ocak 2024 olduğundan, Noel sezonu onlar için stresle dolu ve pek de neşeli bir zaman olmazdı.” “Bu nedenle THQ Nordic ve Pieces Interactive, Alone in the Dark’a yeni bir çıkış tarihi vermeye karar verdi: 20 Mart 2024. Ekiplerin refahı en önemli önceliktir ve her iki şirket de Noel’de olası bir krizden kaçınmak istiyor Bayram.”

Şimdi oynuyor: Karanlıkta Tek Başına | Jeremy’yi Arıyoruz Oynanış Fragmanı

Pieces Interactive ayrıca oyuna biraz daha cila katmak için ekstra zaman harcayacak. Yeni çıkış tarihi, onu Tekken 8 ve Like a Dragon 8: Infinite Wealth gibi diğer büyük Ocak sürümlerinin dışına çıkarıyor ve Princess Peach: Showtime ve Dragon’s Dogma 2’nin gelişinden sadece iki gün önce. Bu ilk değil Oyunun ilk olarak Ekim ayında piyasaya sürülmesi planlandığı için Alone in the Dark’ın ertelenmesi, THQ Nordic’in akıllıca bir şekilde Marvel’s Spider-Man 2, Alan Wake 2 ve Super Mario Bros. Wonder ile yollarının kesişmesinden kaçınmaya karar vermesinden önce gerçekleşti.

Hayatta kalma-korku serisinin bu yeni bölümünde David Harbour, araştırmacı Edward Carnby rolünde yer alıyor ve kendisine Emily Harwood rolünde Jodie Comer katılıyor. İkili birlikte Harwood’un kayıp amcasını, kabus gibi kiracıların bulunduğu uğursuz bir ev olan Derceto Malikanesi’nde aramaya başlar.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1