Çözülmesi en zor bulmacalardan biri Hogwarts Mirası Içinde bulunabilir Herodiana Salonu, daha büyük kalenin içinde gizli bir yer. Ravenclaw evinin efsanevi figürü Herodiana Byrne’nin bu gizli odada, tamamlandıktan sonra bulabileceğiniz bir kıyafeti var. “Urkot’un Miğferi” Ana görev. The Hall of Herodiana’daki bulmacaları tamamlamak için Accio ve Depulso büyülerinin kilidinin açılmasına ihtiyacınız olacak.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Yapabildiğin zaman, Sophronia Franklin’le konuşbir Ravenclaw öğrencisi, yakınlarda Takılar sınıf. Size Herodiana’yı ve bu Defetme büyüsü ustasının Hogwarts’ta nasıl özel bir alana sahip olduğunu anlatacak. haritanızda işaretlendi. Haritanızdaki simgeyi takip ederek Astronomi Kanadı’na gidin. Hogwarts Mirası Ve Depulso’yu kullan Salon konumunu açan bir anahtarı etkinleştirmek için.

İlgili

Hogwarts Mirası: Her Evin Özel Görevi, Dereceli

Oyuncuların yalnızca kozmetik öğelere göre sınıflandırıldığı Hogwarts Legacy’de her biri için benzersiz görevler de mevcut.


Herodiana’nın Birinci Salonu Yapboz Nasıl Çözülür?

Basitçe Depulso ile metal küpleri duvara doğru itin The Hall’daki bu nispeten kolay ilk bulmacayı çözmek için. Bu noktada Accio ve Depulso’yu kilidi açılmış büyüler olarak bulundurmalısınız. Hogwarts Mirası Profesörlerinle olan bazı derslerin yüzünden. Bu size odanın üst kısmına ulaşmak için tırmanabileceğiniz bir platform sağlar; burada içinde bir sandık bulunur. Herodiana’nın Pelerinikozmetik bir ürün.

Herodiana’nın İkinci Salonu Yapboz Nasıl Çözülür?

İkinci bulmacaya ulaştığınızda blokları birbirine bağlamanız gerekecek. sağ duvardan solundaki tek bloğa Accio büyüsüyle. Bu, odadaki her bloğu bir arada gruplandırır ve bunları birer birer yerine üçlü bir grup halinde taşımanıza olanak tanır. Depulso’yla birlikte, üç bloğu ileri doğru itin sağında bulmaca alanının kenarına sıralanana kadar, yukarıdaki platforma tırmanmanıza izin verin. Hogwarts Mirası.

İlgili

Hogwarts Legacy: En Kısa Sürede Bulmanız Gereken En İyi 10 Pelerin

Oyuncular maceraları sırasında çok çeşitli giysi ve aksesuarları keşfedebilirler ama hangi Hogwarts Legacy pelerinleri gerçekten en iyisidir?

Neyse ki var düşman yok Herodiana Salonu’ndaki herhangi bir bulmaca odasında savaşmak için. İlk alanda olduğu gibi taşıdığınız bloklara tırmandığınızda içinde başka bir kıyafet parçasının bulunduğu bir sandık bulacaksınız. Herodiana’nın Kıyafeti içindeki öğe Hogwarts Mirası Ünlü Ravenclaw cadısı gibi görünmenizi sağlayacak şekilde karakteriniz için istediğiniz zaman donatılabilir.

Herodiana’nın Üçüncü Salonu Yapboz Nasıl Çözülür?

Buradaki son bulmaca Hogwarts Mirası Kesinlikle en zoru, önceki iki odanın toplamından çok daha fazla bloğun taşınması gerekiyor. Öncelikle şunu isteyeceksiniz: Yerdeki blokları sağ duvara çekmek için Accio’yu kullanınDaha sonra Depulso ile onları ileri itin ta ki bir anahtarla oraya varıncaya kadar. Accio ile blokları sağ duvardan kendinize doğru sürüklemek için daha iyi bir açı elde etmek için solunuzdaki blokları kullanarak yukarı çıkın.

İlgili

Hogwarts Legacy’de Depulso Puzzle Room 2 Nasıl Bulunur (& Çözülür)

Hogwarts Legacy’nin Depulso Bulmaca Odası 2’sini yenmek için oyuncuların Accio ve Depulso ile zorlu blok bulmacaları çözmesi ve platform becerilerini mükemmelleştirmesi gerekiyor.

Bu, ileriye doğru bir yol oluşturmalı ve daha önce taşınan üç bloktan anahtar üzerinde Basic Cast’ı kullanmanıza olanak sağlamalıdır. odayı sıfırla. Başlangıçta taşıdığınız bloklar orijinal konumlarına dönecek ve böylece onları sol duvara taşı sağ yerine. Son adım ise blokları kendinize doğru çekinalanın tepesine ulaşmak için son bir yol ve platform oluşturuyor. Hogwarts Mirası.

Üstte bulunan son kozmetik eşya Herodiana’nın Şapkasışaşırtıcı bir şekilde tüm kıyafeti transmog sistemini kullanmadan bir araya getiriyor. Görevi tamamlamak için toplanan tüm kozmetik ürünlerini Sophronia Franklin’e gösterin. Herodiana’nın bulmacalarının her birini çözenler Hogwarts Mirası onların çabalarından bol miktarda XP kazanacak ve coşkulu bir Ravenclaw öğrencisini çok mutlu edecek.

 • Hogwarts Mirası Oyun Posteri

  Hogwarts Mirası

  Bayilik:
  Harry Potter’ın

  Platform(lar):
  Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5, Microsoft Windows, Steam

  Piyasaya sürülmüş:
  2022-02-10

  Geliştirici(ler):
  Çığ Yazılımı

  Yayıncı(lar):
  Warner Bros. Oyunları

  Tür(ler):
  Macera, Aksiyon RYO, Açık Dünya

  ESRB:
  T

  Platformlar:
  Xbox One

  Yayın tarihi :
  Şubat 2023

  Mod:
  Tek oyuncu

  Değerlendirme:
  Tsinema-1