TennoCon 2023’e döndüğümüzde (bu sanki bir ömür önceymiş gibi geliyor), Warframe Kreatif direktör Rebecca Ford ve ben, Baldur’s Gate 3’teki Astarion’a olan sevgimiz ve tabii ki sonrasındaki reddedilmemiz nedeniyle birbirimize bağlandık. Ford ve Astarion’un seslendirme sanatçısı Neil Newbon’un Twitter hesabında herkesin en sevdiği vampirin Whispers in the Wall kadrosunun bir parçası olarak Final Fantasy 16’daki Ben Starr’a katılacağı duyurusuna eşlik eden resimlerini gördüğümde yüzümü hayal edin.

Çenem neredeyse yerdeydi. The Game Awards öncesinde duyurulduğu üzere Baldur’s Gate 3’ten Neil Newbon ve Final Fantasy 16’dan Ben Starr, Warframe’in yaklaşan genişleme paketi Whispers in the Walls’un kadrosuna katılacak.

Kesin olarak fazla bilgiye sahip olmasak da Ne Digital Extremes’in yakın tarihli bir basın açıklaması, Newbon ve Starr’ın ninja oyununda hangi karakterleri oynadığını doğruluyor.

Newbon, vampir çizmelerini çıkararak, Duvarlardaki Fısıltılar yolculuğumuzda hiç şüphesiz başrol oynayacak, meçhul ‘Cavia’ Sendikasının lideri Fibonacci’yi canlandıracak. Elimizde bundan daha fazla bilgi yok ama cıvıldamak Newbon’dan büyük, belli belirsiz huysuz görünen bir balık (bu makalenin başlığında gördüğümüz balık) gösteriyor ki sanırım sadece olabilir Fibonacci.

Starr ise Digital Extremes’in “Metal Gear Solid’in Dark Sector ile buluşması” olarak adlandırdığımız yeni güncellemesi Warframe 1999’da Arthur rolünü üstlenmek için bir kılıcı diğerine takas ediyor.

DE CEO’su Steve Sinclair’in aynı röportajdaki sözlerini alıntılarsak, Arthur tanışmak için can attığım “yakışıklı bir yakışıklı” ve onun FFXVI’dan Clive tarafından seslendirildiğini bilmek işleri daha da heyecanlı hale getiriyor.

YouTube Küçük Resmi

yani Ford Astarion hakkında bazı sert sözler söylemişti (sonuçta cehennemde öfke yoktur), bence bu vokal seçimleri kesinlikle mükemmel. Warframe dünyası çoğu zaman inanılmaz derecede cömert ve aşırı zengindir ve Newbon’un oyunculuk tarzı buna mükemmel bir şekilde uymaktadır. Ancak 1999, FF16’nın aynı cesaretine sahip ve bu da açıkça Starr’a yakışıyor.

Bu gece The Game Awards’ta daha fazlasını öğreneceğiz ve Twitch’i takip ettiğinizde koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz ücretsiz bir Warframe kazanacaksınız – öyle görünüyor ki inanılmaz.

Aksi takdirde, en iyi çok oyunculu oyunların bir listesine sahibiz (sonuçta Warframe oldukça karmaşıktır) ve eğer aşık olduğunuz Warframe’in büyüleyici dünya dışı ortamlarıysa diğer uzay oyunlarının bir özetine sahibiz.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.

oyun-2