Urbn, 20.000 mAh kapasiteli dünyanın en küçük güç bankasını piyasaya sürüyor

Yerli şarj çözümleri markası Urbn, dünyanın en küçük güç bankası Urbn Nano’nun lansmanıyla ürün portföyünü genişletti. En yeni güç bankası iki farklı kapasitede mevcuttur: 10.000mAh ve 20.000mAh. Her iki ürün de şirketin birinci sınıf ürün yelpazesi olan ‘Black Edition’ kapsamında piyasaya sürüldü ve bir telefonu yalnızca 30 dakikada %0’dan %50’ye kadar şarj etmeyi vaat eden güç dağıtımını destekliyor.

Urbn Nano güç bankası: Fiyat ve stok durumu
10.000mAh pil kapasitesi sunan Urbn Nano güç bankasının fiyatı 1.649 Rs’dir. Bu arada 20.000mAh pil ünitesiyle donatılmış diğer modelin fiyatı 2.499 Rs. Her iki ürün de mevcuttur AmazonCroma ve Urbn’un resmi D2C platformu Urbnworld.com.

Urbn’un Nano güç bankaları Siyah, Kamuflaj ve Mor gibi çeşitli renklerde mevcuttur ve bir yıllık değiştirme garantisiyle desteklenmektedir. Her iki model de hem Android hem de iPhone’lartabletlerin yanı sıra kulaklık, akıllı saat ve daha fazlası gibi düşük güçlü cihazlar.

Şirket, 10.000 mAh Nano Güç Bankasının şarjının yaklaşık 3,5 saat sürdüğünü, 20.000 mAh varyantının ise yaklaşık 7 saat sürdüğünü, bunun da diğer normal güç bankalarının yarısı kadar bir süre olduğunu iddia ediyor.

Urbn Nano güç bankası: Temel özellikler
20.000mAh kapasiteye sahip Urbn Nano powerbank, 22,5W’a kadar şarj hızı sunuyor ve bir adet USB-A ve iki adet USB-C portu içeren üçlü port tasarımına sahip. Üçlü port tasarımı aynı anda birden fazla ürünü şarj etmek için kullanılabilir. Aynı zamanda doğrudan şarjı da destekleyerek, güç bankasının kendisi şarj olurken kullanıcıların telefonu şarj etmelerine olanak tanır.

Ayrıca Oku

Seven The SuperBrush incelemesi Ağız hijyeni akıllıca yapıldı
Apple Pencil USB-C incelemesi Pencil diğer kalemlerin çoğundan daha güçlüdür

Güç bankası ayrıca, telefonların iki kat daha hızlı şarj edilmesini sağlamakla kalmayıp, diğer normal güç bankalarına kıyasla güç bankasını yarı sürede şarj etmeyi sağlayan iki yönlü hızlı şarj özelliğiyle de donatılmıştır.

Ek olarak, güç bankası BIS sertifikalıdır ve aşırı akım, kısa devre ve aşırı ısınma risklerine karşı koruma sağlayan 12 katmanlı devre koruma sistemi ile önce güvenlik yaklaşımına sahiptir.

10.000 mAh kapasiteyle gelen Urbn Nano powerbank modeli 20W şarj hızı sunuyor. Bu güç bankası, normal lityum polimer pillerden dört kat daha uzun kullanım ömrü sağlayan yüksek kaliteli lityum iyon hücrelere sahiptir.

FacebookheyecanLinkedInmakalenin sonugenel-9