Adobe Acrobat’tan çok daha uygun fiyatlı olan UPDF yazılımı, yapay zekayı entegre eder. Şu anda Pro fiyatında büyük bir indirim var; bu indirime aşağıdan erişebilirsiniz.

Bugün PDF, herkes tarafından okunabilecek bir belgeyi paylaşmak için birçok kişi tarafından seçilen çözümdür. Ancak PDF’leri düzenlemeye yönelik yazılımların fiyatları genellikle çok yüksektir. Bunun kanıtı olarak Acrobat, sektördeki lider konumuna rağmen küçük bütçeler nedeniyle dışlanıyor. Ancak Superace Software’in UPDF’si, Adobe’nin teklif ettiği tutarın yalnızca %12’sini ödemeyi talep ediyor. Yazılım Mac’ler, iPhone’lar, iPad’ler, Android akıllı telefonlar ve Windows bilgisayarlarla uyumludur.

UPDF Pro + AI ve 20 GB bulut depolama alanında yılın en büyüğünü şimdi edinin!

UPDF: En kullanışlı özellikleri Nelerdir?

Muhtemelen UPDF’nin en çok kullanılan özelliği PDF belgelerini düzenlemektir. Hemen hemen Pages veya Microsoft Word ile aynı şekilde ustalaşılabilecek bir araç. Özellikle doğrudan PDF’ye metin eklemek için kullanılabilir. Bu, örneğin bir formu doldurmak için çok pratiktir. Resimler ve bağlantılar da orijinal dosya formatını bozmadan uyumludur. Daha sonra değiştirilen içeriğinizi PDF olarak kaydedebilirsiniz.

Nasıl Metin Eklenir PDF

© UPDF

Bununla birlikte UPDF Pro + AI, 20 GB bulut depolama alanı sunar. Bellek, iCloud’un aksine yalnızca Apple platformlarıyla değil, çoğu platformla da uyumlu. Ancak hepsi bu kadar değil, çünkü yüksek hızlı bir dosya paylaşım aracı da dahil. Bu özellik en ağır belgeleri destekler. Ayrıca UPDF, PDF’leri kaliteden ödün vermeden birçok farklı formata dönüştürmenize de olanak tanır. Üstelik OCR sayesinde başlangıçta okunması zor olan sayfalar bile UPDF ile düzenlenebiliyor.

PDF’den Word’e OCR

© UPDF

Arayüz tarafında, UPDF’nin kullanımı kolaydır ve Fransızca olarak mevcuttur. Oldukça sezgisel olan yazılım, büyük teknik bilgi gerektirmez. Tablette, bilgisayarda veya mobil cihazda duyarlı tasarım, her ekranın boyutuna ve her işletim sisteminin özelliklerine uyum sağlar. Karşılaştırma yapmak gerekirse, Acrobat arayüzü belki de çok kapsamlıdır: Acemi biri olarak gezinmek daha az kolaydır. UPDF’de ise doğal olarak kullanmaya başlamak için programı açmanız yeterlidir. Elbette UPDF Pro, yapay zekaya sahip özelliklerden de yararlanıyor. Bunlar şunları mümkün kılar:

  • PDF’yi özetlemek
  • Çevirmek
  • Bir kavramı açıklamak
  • Senin için yaz
  • Genel soruları cevapla

© UPDF

UPDF AI’nin çeviri özelliği ile binlerce sayfayı saniyeler içinde ve birden çok dilde okuyabilirsiniz. Kısacası artık ChatGPT’yi kullanmanıza gerek kalmayabilir.

UPDF’nin 3 Güçlü Yönü Adobe Acrobat’ı Gölgede Bırakabilir

Haberler ve Güncellemeler

UPDF düzenli olarak yeni özellikler sunar. Son zamanlarda yazılım, elektronik imzayı veya formların oluşturulmasını ve tespit edilmesini cephaneliğine ekledi. Ayrıca yalnızca birkaç tıklamayla hassas içeriği gizleyebilir veya ekler ekleyebilirsiniz. Bu nedenle UPDF, ayrı bir Docusign aboneliğine yatırım yapmaktan kaçınabilir.

© UPDF

Minimalist Bir Tasarım

UPDF’nin “zamana uygun” görünümü, tereddütsüz bir şekilde Apple’ın yerel ve resmi uygulamalarını anımsatıyor ve UPDF’nin kullanımını kolaylaştırıyor. Zengin renkler ve farklı araçların iyi düşünülmüş bir şekilde düzenlenmesi, en gençlerimizin veya büyüklerimizin de programı kullanmasına olanak tanır. Üstelik bunlar yalnızca PC sürümünü ilgilendirmeyen avantajlardır: mobilde kullanıcı arayüzü küçük ve büyük dokunmatik ekranlara uyarlanmıştır.

Fiyatı: Çok Daha Uygun

Yapay zekaya sahip “kalıcı” UPDF Pro lisansını satın almak için Adobe Acrobat fiyatının yalnızca %12’sini ödemeniz yeterlidir. Karşılaştırma yapmak gerekirse, Adobe’nin Acrobat Pro için istediği fiyat… 23,79 Euro, ancak aylık! Bu da yılda 260 avrodan fazlaya eşdeğer. UPDF Pro’dan on kat daha pahalı bir miktar. Genel halk için bu, erişilmesi zor bir miktardır. Özellikle enflasyonun kullanıcıların cüzdanlarını ağır şekilde etkilemeye devam ettiği bu kriz zamanlarında.

© UPDF

Ek olarak, UPDF Pro’nun deneme sürümü de mevcuttur; bu, yazılımı test etmek için tek bir kuruş harcamayı ortadan kaldırır. Yine de ödeme yapmayı seçerseniz her işletim sistemine göre ödeme yapmak zorunda kalmayacağınızı bilin. UPDF Pro’ya abone olmak, yazılımı Mac’lerden PC’lere, Samsung telefonlara ve iPhone’lara kadar istediğiniz cihazlara yüklemenizi sağlar.

UPDF Teklifi Uzun Sürmeyecek

UPDF, erişilebilir tasarımı ve düşük fiyatıyla, onu bireyler için Acrobat’a alternatif bir seçenek olarak konumlandırıyor. Serbest çalışanlar veya şirketler için seçim tartışmalı olmaya devam ediyor, ancak araçlar aynı değil.

© UPDF

Bir hatırlatma olarak, UPDF’nin yapay zeka özelliklerini içeren Pro sürümü şu anda cazip bir indirimle sunuluyor. Artık siz Teknomers okuyucuları bu büyük indirimden faydalanabilirsiniz.

UPDF Pro + AI ve 20 GB bulut depolama alanında yılın en büyüğünü şimdi edinin!