Google’ın en yeni bebekleri olan Pixel 8 ve Pixel 8 Pro tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Ancak Birleşik Krallık’ta bulunan bir Pixel kullanıcısıysanız ve yeni bir Pixel telefon arıyorsanız, bunun yerine Pixel 7’yi tercih etmek istersiniz.

Şu anda, 128GB versiyonu Piksel 7 Snow’da oldukça harika bir %37 indirim var. Böyle tatlı bir indirim, eğer yeterince hızlı olursanız ve bu fırsat için tetiği şimdi çekerseniz, artık bu inanılmaz telefonu fiyatından 221 £ gibi büyük bir indirimle alma şansınız olduğu anlamına geliyor. Eşinizin dört tekerlek üzerindeki tüm fotoğrafları için 128 GB’ın yeterli olmayacağını düşünüyorsanız, bunun yerine şu anda 192 £ indirimle satılan 256 GB’lık sürümü tercih edebilirsiniz.

Piksel 7 eski bir model olabilir ama bu onun kötü olduğu anlamına gelmez. Aksine, bu kötü çocuk Google’ın yapay zeka destekli Tensor G2 yonga seti ile birlikte geliyor ve 8 GB RAM’e sahip. Üst düzey donanımı sayesinde telefon, üst düzey performans sunar ve ağır uygulamaları ve zorlu oyunları çalıştırabilir.

Elbette bir Pixel telefondan bahsettiğimiz için şunu belirtmeden geçemeyiz. Piksel 7 inanılmaz görünümlü fotoğraflar çeker. Her ikisi de 60 fps’de 4K’ya kadar video kaydedebilen 50 MP ana kamera ve 10,8 MP selfie kamerasıyla birlikte geliyor. Ayrıca telefon, Google’ın resimleri daha da muhteşem hale getiren yazılım büyüsünün gücünden yararlanıyor.

Pil ömrü açısından, Piksel 7 4.355 mAh’lik bir güç hücresine sahiptir ve bu pil, herhangi bir eklemeye gerek kalmadan tüm gün boyunca size yetecek kadar enerjiye sahiptir. Buna ek olarak telefon, 30W şarj cihazı kullanıldığında sadece 30 dakikada deposunun %50’sini doldurabiliyor.

Yani gördüğünüz gibi Piksel 7 hala oldukça harika. Üstelik bu 221 £’luk tatlı indirim, onu gerçek bir pazarlık haline getiriyor. Ancak teklifin ne kadar süreyle geçerli olacağını asla bilemezsiniz. Bu nedenle, tasarruf sesini takip etmenizi ve bir satın alma işlemi yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Piksel 7 çok geç olmadan şimdi çok indirimli bir fiyata.telefon-1