Joe Maring / Dijital Trendler

Akıllı saat fırsatlarını araştırıyorsanız, kesinlikle göz önünde bulundurmanız gereken bir teklif var: Google Pixel Watch 2, Best Buy’da 350 dolardan 300 dolara indirildi. Giyilebilir cihazın ilk tanıtımını bekleyen çok sayıda müşteri olduğunu düşünüyoruz. Ekim 2023’te piyasaya sürülmesinden bu yana uygun indirim var; bu nedenle, 50 ABD doları tutarındaki tasarrufunuzu cebinize atmak istiyorsanız, satın alma işleminizi hızlı yapmanız gerekecek.

Neden Google Pixel Watch 2’yi satın almalısınız?

Google’ın Google Pixel Watch’un devamı olan Google Pixel Watch 2, inç başına 320 piksel yoğunluğa ve 1,2 inç ekrana sahip Google Haritalar ve Google Takvim gibi favori Google uygulamalarınıza bileğinizden erişmenizi sağlar. maksimum parlaklık veya 1.000 nit. Fitness platformu olarak Fitbit’in yanı sıra düşme tespiti ve gerçek zamanlı konum paylaşımı gibi acil durum özellikleriyle birlikte gelir. Google Pixel Watch 2, Android telefonunuz tamamen şarj olduğunda bildirimleri etkinleştirmek için yakın zamanda bir güncelleme aldı; bu, sahiplerin gelecekte daha fazla eklemeyi sabırsızlıkla bekleyebileceklerinin bir işareti.

Google Pixel Watch 2 ve Google Pixel Watch arasında, iki model arasında gözle görülür bir değişiklik olmamasına rağmen ikinci nesil akıllı saate yönelmenizi öneririz. Bunun nedeni, daha hızlı performans ve daha iyi pil verimliliği için Qualcomm Snapdragon W5 Gen 1’e yapılan işlemci yükseltmesi, fitness takibi için yeni ve geliştirilmiş sensörlerin tamamı ve Google’ın Wear OS 4’ünün önceden yüklenmiş olması ile iyileştirmelerin çoğunlukla kaputun altında olmasıdır.

Google Pixel Watch henüz neredeyse iki aylık, ancak bu yeni teknolojiye Amazon, Best Buy veya Target’tan 50 ABD doları indirimle şimdiden sahip olabilirsiniz. 350 dolardan şu ana kadarki en düşük fiyatı olan 300 dolara düştü, ancak akıllı saate çok fazla talep beklediğimiz için bu muhtemelen uzun sürmeyecek. Stokların zaten azalma ihtimali var, bu nedenle Google Pixel Watch 2’yi bileğinize takmayı şimdiden sabırsızlıkla bekliyorsanız, kaybedecek zamanınız yok; fiyatı mümkün olan en kısa sürede sabitleyin.
genel-19