Disney Dreamlight Valley’de vadinizi inşa etmek ve sürdürmek ödüllendirici bir süreçtir, ancak bazen bunu arkadaşlarınıza da göstermek harika bir duygudur. Oyunun Vadi Ziyaretleri özelliği ile arkadaşlarınızı vadinize davet ederek veya kendi vadilerinde onlara katılarak tam olarak bunu yapabilirsiniz. Her şey şu şekilde çalışıyor.

Disney Dreamlight Valley’de çok oyunculu nasıl oynanır

Vadi Ziyaretlerine, Vanellope’nin ilk görevlerini tamamladıktan ve onu vadinize davet ettikten sonra onunla konuşarak erişebilirsiniz. Size “Vadi Ziyaretleri” teklif edecek! sana Vadi Ziyaret İstasyonunu sağlayacağı görev. Çok oyunculu işlevselliğin kilidini açmak için Vadi Ziyaret İstasyonunu vadinizde istediğiniz herhangi bir yere yerleştirin.

Şimdi oynuyor: Disney Dreamlight Valley’e Yeni Başlayanlar İçin 20 İpucu

  • Davet: Vadi Ziyaret İstasyonunu ziyaret edip bir Ziyaret Kodu oluşturarak vadinize aynı anda en fazla üç kişiyi davet edebilirsiniz. Başlat menüsüne girebilmesi için bu kodu arkadaşınıza verin.
  • Birleştirme: Başlat menüsüne gidip “Çok Oyunculu”yu seçerek bir arkadaşınızın vadisine katılabilirsiniz. Arkadaşınızın Vadi Ziyaret İstasyonuyla oluşturduğu arkadaş kodunu girmeniz yeterli; onu ziyaret etmek üzere yola çıkacaksınız.

Ziyaret ederken veya ziyaret edilirken, tüm sakinlerin evlerini ziyaret edebilir, birbirinizle eşya takası yapabilir, hatta ev sahibinin Scrooge McDuck mağazasından bugünün eşyalarını satın alabilirsiniz. Ancak birbirinizin Disney Realms’ini ziyaret edemeyeceksiniz; yine de buna ihtiyaç duymanız için çok az neden olacaktır.

Disney Dreamlight Valley hakkında daha fazla bilgi için kapsamlı rehberler merkezimize göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1