CD Projekt Red, Cyberpunk 2077’yi son birkaç yıldır güncelliyor ve bu, orijinal sürümünden tamamen farklı bir oyun. Dönüştürücü 2.0 güncellemesi zaten çok sayıda yeni içerik ekledi ancak CD Projekt Red henüz tamamlanmadı ve artık 2.1 güncellemesini bugün indirebilir ve Cyberpunk 2077 Ultimate Edition’ı da satın alabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Ulimate Sürümü

Cyberpunk 2077’nin Ultimate Sürümü, temel oyunu, Phantom Liberty genişletmesini ve 2.0 güncellemesini içerir. PC’nin yanı sıra PlayStation 5 ve Xbox Series S|X gibi mevcut nesil konsollar için mevcuttur. Aşağıdaki lansman fragmanına göz atın.

Bu sürüm tüm platformlar için hem fiziksel hem de dijital olarak mevcuttur. Güncelleme 2.1 de bugün çıktı ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere tonlarca ekstra içerik sunuyor:

  • Tamamen işlevsel NCART metrosu
  • İş ortağı Hangout’ları
  • Keşif sırasında oyuncuların müzik dinlemesine olanak tanıyan Radioport
  • Porsche 911 Cabriolet ve beş yeni motosikletin de aralarında bulunduğu yeni araçlar

Şunu okuyabilirsiniz: tam yama notları Burada. Ayrıca Quest Direktörü Paweł Sasko ve Yapımcı Monika Jankowska’nın yer aldığı ve yeni içeriği kapsayan yakın tarihli RedStream’i aşağıdan izleyebilirsiniz.

2.1 güncellemesini henüz kontrol ettiniz mi? Cyberpunk 2077 Ultimate Edition’ı mı alacaksınız? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.oyun-5