Ed Boon’un hafta sonundan hemen önce yaklaşan Mortal Kombat 1 güncellemesiyle ilgili tanıtım yapmasının ardından NetherRealm Studios, MK1 kadrosuna katılacak bir sonraki karakter Quan Chi için bir oynanış fragmanı yayınladı. İlk çıkışını 14 Aralık’ta yapacak.

Fragman, büyücünün NetherRealm’e portallar çağırma ve bunları hem ışınlanma hem de özel saldırılar yoluyla kendi avantajına kullanma yeteneğini gösteriyor. Bir örnekte, devasa bir dokunaçın bir portaldan geçerek rakibini yere çarptığını görüyoruz, diğerinde ise Quan Chi’nin kendisi bir portaldan atlıyor ve düşmanının üzerine iniyor.

Bir sonraki Kameo dövüşçüsü Khameleon da videoda yer alıyor ve Quan Chi’ye savaşta yardımcı olmak için Mortal Kombat’ın en ünlü femme fatale’larından bazılarının (Kitana, Mileena ve Jade) hareketlerinin bir kombinasyonunu kullanıyor. Fragman, benzerliği ve sesi John Cena tarafından sağlanacak olan bir sonraki indirilebilir karakter olan DC Comics’in Peacemaker’ına küçük bir bakışla sona eriyor.

Quan Chi, 14 Aralık’ta Kombat Pass aracılığıyla tüm platformlarda erken erişime sahip olanlar için mevcut olacak. Daha sonra 21 Aralık’ta ayrı olarak satın alınabilecek. Khameleon Ocak ayında Kameo kadrosuna eklenecek, Peacemaker’ın ise Şubat ayında eklenmesi planlanıyor.

Mortal Kombat 1 şu anda Xbox Series X|S, PlayStation 5, Nintendo Switch ve PC için mevcut. Kombat Pass, Omni-Man, Quan Chi, Peacemaker, Ermac, Homelander ve Takeda’ya erişimi içerir ve hem ayrı olarak hem de MK1’in premium sürümlerinin bir parçası olarak satın alınabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1