Fortnite Bölüm 5’in Fortnite tarihinin en çok beklenen işbirliklerinden birini sunabileceğine çok benziyor: Teenage Mutant Ninja Turtles. Henüz doğrulanmamış olsa da, birkaç parça var. çok Bölüm 5 yaması ile oyuna eklenen pek çok yeni şey ve 2017’de tanıtılan iki ayrıntı da dahil olmak üzere ikna edici kanıtlar sezon fragmanı.

Herkesin dikkatini çeken ilk detay, fragmandaki parlayan bir rögar kapağıydı (sonuçta Kaplumbağalar kanalizasyonda yaşıyor) ve fragmanın sonunda, sezon boyunca okuyabileceğiniz önemli görseller. , TMNT markasının sahibi olan Paramount Pictures’ın ana holdingi olan Viacom’un telif hakkı bildirimini listeliyor. Bu iki şeye dayanarak hemen sonuca varmamak zordu. Neyse ki artık Fortnite veri madencilerinin Bölüm 5 dosyalarını inceleyecek zamanları olduğuna dair daha fazla kanıtımız var.

Bölüm 5’te birkaç maç oynadıktan sonra, rögar deliklerinin şu anda eski portal tuvaletlerle aynı şekilde çalıştığı ortaya çıktı; bir rögar deliğine atlıyorsunuz ve biraz uzaktaki diğerinden çıkıyorsunuz. Doğası gereği TMNT ile ilgili hiçbir şey olmasa da O, Dosyalarda gelecekte TMNT markalı menholler aracılığıyla erişebileceğiniz bir TMNT sığınağı keşfeden veri madencilerine göre, menholler gerçekten de bir TMNT meselesi.

İkinci resme bakınca parlayan yeşil sızıntıdan doğan ve pizzayı seven Ninja Kaplumbağaları düşünmemek çok zor. Ve eğer tüm bunlar sizin için yeterli değilse, işte dosyalarda bulunan bazı duvar yazıları; aslında oyun içinde adadaki tren istasyonlarından birinde görülebilir.

Fortnite, Haziran ayında Transformers: Rise of the Beasts’te Paramount Pictures ile işbirliği yaptığında, birçok hayrana Teenage Mutant Ninja Turtles ortak çalışmasının takip edebileceği umudunu verdi çünkü TMNT Paramount’a aitti. Ancak en son TMNT tiyatro filmi ağustos ayında geldi ve geçti; Fortnite yaz sezonunu bitirmek için Jujutsu Kaisen etkinliği düzenledi ve umutlar söndü. Ama şimdi gerçekten oluyor gibi görünüyor.

Henüz açıklanmadığı için bu işbirliğinin ne zaman başlayacağını söylemek imkansız. Ancak fragmandaki Viacom telif hakkı gerçekten TMNT ile ilgiliyse, o zaman iptal edilmediği sürece bu sezon gerçekleşmelidir – ya sezonu bitirmek için başka bir mini geçiş olarak ya da bu ayın sonlarında My Hero Academia gibi Winterfest’in bir parçası olarak. geçen Aralık ayında gerçekleşen olay.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1