En iyi ZZZ Nicole yapısı nedir? Nicole, keskin gözleri ve hızlı düşünmesiyle Zensiz Bölge Sıfır maceramızı başlatan, Kurnaz Tavşanlar’ın şen şakrak, pembe saçlı lideridir. Her takıma ateşli bir katkı sağladığından, bunlar onun tek becerileri değil.

Nicole’ü ZZZ takım kompozisyonunuza eklemek istiyorsanız, onun Zensiz Bölge Sıfır Eter Özelliğinden, yeteneklerinden ve temel becerilerinden yararlanarak kurnaz lider için en iyi yapıya ihtiyacınız var. Zenless Zone Zero betasında Nicole ile çok fazla oynuyoruz ve kendisi bizim en önemli Temsilcilerimizden biri, bu yüzden şu anda Nicole’ün en iyi yapısını burada bulabilirsiniz. ZZZ’nin çıkış tarihi geldiğinde bunun değişebileceğini unutmayın, ancak bu tarih geldiğinde kılavuzumuzu güncelleyeceğiz.

En iyi ZZZ Nicole yapısı

En iyi Nicole yapısı:

  • W-Motor:
  • Disk sürücüleri:
    • Kaotik Metal (iki parçalı takım)
    • Gürültülü Pop (dört parçalı set)

En İyi ZZZ Nicole W-Motoru

W-Motor Etkileri
Kasa EX Özel Saldırıları, savunmanın %800’üne eşit ek hasar verir. Bu etki yalnızca sekiz saniyede bir tetiklenebilir.

Kasa herhangi bir Ajan için mükemmel bir ZZZ W-Motorudur, ancak Nicole herhangi bir A-seviye Ajan arasında en iyi temel savunma istatistiklerinden birine sahiptir, bu yüzden onun için özellikle iyi bir seçimdir. Bu arada, saldırısı pek iyi değil, bu yüzden mümkün olan her türlü desteği kullanın.

En İyi ZZZ Nicole Disk Sürücüleri

Disk sürücüsü Etkileri
Kaotik Metal (iki parçalı set) +%10 Eter hasarı
Gürültülü Pop (dört parçalı set) +%10 saldırı ve Temel Saldırıların verdiği Hasar %15 artar.

Nicole’ün altı Disk Sürücüsü yuvası için, Anomalisiyle sinerji oluşturan ve aynı zamanda en düşük istatistiklerini artıran iki parçalı bir set ve dört parçalı bir set seçtik.

İlki, Kaotik Metal İki parçalı bonus Ether hasarının %10 olması nedeniyle Nicole için harika bir eşleşme. Bu, hem Nicole’ün Özel Saldırısı hem de EX Özel Saldırısı tarafından verilen hasarın yanı sıra seçildiğinde Nicole’ün Zincirleme Saldırısı tarafından verilen hasarı artırır. İle Gürültülü Pop Üstte dört parçalı setle Nicole’ün temel saldırı hasarını %15 ve genel saldırısını da %10 artırıyoruz. Toplamda, bu Disk Sürücüler, Nicole’ün saldırı taban istatistiği en zayıflarından biri olduğunda, her hamlesinin yaptığı saldırıyı iyileştirir.

Zenless Zone Zero Disk Sürücülerini seçerken, kopyalarınız varsa ve seçim yapmakta zorlanıyorsanız her birinin rastgele temel istatistik artışını kontrol ettiğinizden emin olun. Nicole için en iyi genel seçiminiz HP’yi, saldırıyı veya kritik oranını artıran herhangi bir Disk Sürücüsüdür çünkü bunlar onun en zayıf alanlarıdır. Ancak bu özel yapıyla, W-Engine’e daha da fazla güç vermek için savunmayı artıran Disk Sürücülerine dikkat etmek isteyebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak, Nicole’ün temel istatistiklerini mümkün olduğunca artırmak için seviye atlamayı ve terfi ettirmeyi unutmayın.

En iyi Zenless Zone Zero Nicole yapısını gerçekleştirmek için en son ZZZ sancaklarına katıldığınızdan emin olun, çünkü Nicole’ün kopyaları size onun pasif yeteneklerinin kilidini açmanız için Ajan Profilleri verir. Daha fazla Sinyal Araması elde etmek için nasıl daha fazla Zensiz Bölge Sıfır Filmi kazanacağınıza ilişkin kılavuzumuza göz atın ve daha da fazla ödül için mevcut ZZZ etkinliklerine katılın. Takımınızda başka kimlerin yer alacağını seçmekte zorlanıyorsanız, kimin en iyinin en iyisi olduğunu öğrenmek için Zenless Zone Zero seviye listemize bakın.oyun-2