Arthur efsanesini, Baldur’s Gate 3 ve Divinity Original Sin gibi oyunların karakter odaklı parti RPG öğelerini ve XCOM’un sıra tabanlı taktik savaşını bir araya getiren, Kral Arthur: Şövalyenin Hikayesi klasik efsanenin karanlık bir fantazi versiyonudur. Şimdi, devasa bir 2.0 yükseltmesi ve yeni Rising Eclipse oyunsonu içeriğiyle, BG3’ten sonra atlamak için yeni bir oyun arıyorsanız, King Arthur: Knight’s Tale tam da aradığınız şey olabilir.

King Arthur: Knight’s Tale’in konusu basit ama keyifli. Siz Kral Arthur’un baş düşmanı ve kara şövalye Sör Mordred’siniz. Doruğa ulaşan bir çatışmada, ikiniz savaşta birbirinize saldırdınız ama yine de Gölün Hanımı’nın isteğine göre ikiniz de hâlâ ölümün ötesinde yaşıyorsunuz. Kral’ın başına gelenin peşine düşmek sana kalmış. Sonuç, Baldur’s Gate 3 ve Divinity gibi oyunların fantastik taktiklerini daha XCOM benzeri bir yöne çeken, ustaca bir savaş sistemine sahip, son derece tatmin edici, sıra tabanlı bir RPG oyunudur.

King Arthur: Knight’s Tale yaması 2.0, oyuna geniş bir revizyon ve denge güncellemesi sunarak sistemlerini daha da iyileştiriyor ve size daha fazla yapacak şey sunuyor. Karakterlerinizi daha da yükseltmek ve geliştirmek için yeni kahraman becerileri ve genişletilmiş beceri ağaçları, Camelot’ta inşa edilecek yeni binalar, eser işçiliği ve çok daha fazlası var. Ayrıca tüm kahramanlara kapsamlı bir bakım ve denge geçişi verildi.

Bunların hepsine de ihtiyacınız olacak çünkü haritaların ve karşılaşmaların çoğu güncellendi ve güzelleştirildi. Bu, geliştirici Neocore Games’in ek yeniden dengelemesiyle birlikte, farklı beceri setlerine sahip yeni düşman türlerinden, siper almayı, engelleri, birim yolunu iyileştirmeye yönelik savaş arenalarına yönelik güncellemelere ve daha fazlasına kadar her şey anlamına gelir. diyor “kısmen topluluğun muhteşem geri bildirimleri sayesinde.”

Büyük 2.0 güncellemesiyle birlikte Rising Eclipse adında yeni bir sezon sonu oyunu geliyor. Ülkenin dört bir yanında beliren ve ışığı engelleyen yarıklar, büyülü bir peri halkı ırkı olan Sídhe’nin dikkatini çekiyor. Yarıkları kapatmak size kalmış, ardından Camelot’un altında bulunan antik bir Sídhe tapınağını kullanarak enerjilerini büyülü büyülere dönüştürebileceksiniz. Önceki sezon içeriğini tekrar ziyaret etmek isteyenler için bunu oyunun ana menüsündeki bir seçeneği kullanarak yapabilirsiniz.

King Arthur: Knight’s Tale yaması 2.0 çıktı. O halde oyunu kendiniz keşfetmenin tam zamanı; eğer merak ediyorsanız daha da iyi bir haberimiz var: King Arthur Knight’s Tale, 9 Aralık Cumartesi gününe kadar Steam’de %60 indirimli. Bu, yalnızca 17,99 $ / 15,19 £ ödemeyi bekleyebileceğiniz anlamına gelir. Başlamak.

Alternatif olarak sizi meşgul edecek Baldur’s Gate 3 gibi en iyi oyunların yanı sıra aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi RPG oyunlarını da bir araya getirdik.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için.oyun-2