Yeni Fortnite haritası sayesinde Fortnite Bölüm 5 Sezon 1’de keşfedilecek yepyeni bir dünya var. Fortnite battle royale adasında keşfedilecek tonlarca site, dünyada dolaşmanın yeni yolları ve yeni düşman tehditleri bulacaksınız. İşte Fortnite Bölüm 5 haritası hakkında bilmeniz gereken her şey.

Fortnite Bölüm 5 Sezon 1 harita değişiklikleri

Yeni harita, öne çıkarma eğilimini sürdürüyor çoklu biyomlarçayırlar, çöller, ormanlar ve donmuş tundra dahil. Elbette bunların her birinde, haritada belirtilmeyen ve keşfedilmeyi bekleyen birçok küçük yer işaretinin yanı sıra yeni adlandırılmış konumlar da bulunabilir.

Şimdi oynuyor: Fortnite Battle Royale Bölüm 5 Lansman Fragmanı

Oyunun ilgi çekici yerlerinden (POI’ler) bazıları şunlardır: Lüks Rivierabatıda bir marina, Asi TünekleriKuzey ormanındaki bir konak, Puslu Yamaç bir dağ köyünün tepesinde ve Grand Glacier OtelThe Shining’den The Overlook gibi davranmaktan keyif alacağım.

En önemlisi, ayrıca Dikkatsiz DemiryollarıBu da sezonun bir sezon içereceğine dair yakın zamanda çıkan bir söylentiyi doğruluyor. fonksiyonel tren sistemi, adaya yayılan ve size düşman dünyada hareket etmenin yeni yollarını sunan demiryolu rayları ile. Daha özel seyahatler için, yeni Trailsmasher SUV’u da haritanın çeşitli yerlerine park edilmiş olarak bulacaksınız, bu da harika bir off-road seçeneği sunuyor.

NPC’ler, Fortnite OG’de kısa bir süre kaldıktan sonra adaya geri döndüler ve bunlardan beşi (Oscar, Nisha, Montague, Valeria ve Family Guy’dan Peter Griffin (evet, gerçekten)) patronlar Sosyete Madalyonlarını kim düşürüyor Bu, diğer oyuncuların avlaması için haritada işaretlenme riskiyle karşı karşıya kalarak, kullanıcılarına yenilenen bir kalkan güçlendirmesi sağlar.

Galeri

Ayrıca adaya yeni gelenler AkışMeyveleriikinizin de kalkanlarını yenileyen yeni bir tüketilebilir meyve Ve yakındaki takım arkadaşlarınız. Ayrıca, tıpkı bir Hop Flopper balığı gibi, aktif durumdayken düşme hasarını ortadan kaldıran, düşük yerçekiminde bir sıçrama sağlarlar.

Oyunun en iyi ganimetlerinden bazılarını barındıran bu sezonun tüm kasalarının yerleri de dahil olmak üzere, kesinlikle açığa çıkarılacak daha birçok sır var. Gelmeden önce Fortnite Bölüm 5 Sezon 1’deki yeniliklere göz atmayı unutmayın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1