Bu değil T mobil Teksas’ta güçlü bir varlığa sahip değildi ancak Un-Carrier, 2024’e kadar eyalette daha da fazla fiziksel mağaza açmayı planladığını duyurdu.

Sadece 2023’te, T mobil eyalet çapındaki perakende zincirine 18 yeni mağaza ekledi ve taşıyıcı önümüzdeki aylarda bir düzineden fazla ek mağaza açmayı planlıyor. Şu ana kadar T-Mobile’ın mağazaları eyalet için yaklaşık 120 yeni iş imkanı yarattı. Çok fazla değil ama önemli bir şey.

Bilmiyorsanız, işte 2023’te açılan yeni mağaza lokasyonları: Bellmead, Bonham, Brenham, Brownfield, Crockett, El Campo, Fort Worth, Frisco, Henderson, Jasper, Kaufman, Liberty, Lindale, Midlothian, Port Lavaca , San Antonio, Tyler ve Vernon.

T-Mobile, eyalette daha fazla mağaza açmanın yanı sıra, 2021’den bu yana 1.200’den fazla yeni hücre sitesi kurduğunu ve yaklaşık 2.000 mevcut siteyi 5G kablosuz hizmetiyle yükselttiğini duyurdu. Sonuç olarak, T-Mobile’ın 5G ağı artık yaklaşık 200.000 mil karelik bir alanda Teksas’taki insanların yüzde 99’unu kapsıyor.

High Plains’den Güney Teksas’a ve Rio Grande’den Körfez Kıyısı’na kadar, T-Mobile’ın Teksas’taki ağını geliştirme konusundaki kararlılığı, yalnızca insanların yaşadığı, çalıştığı ve eğlendiği yerlerde değil, eyaletin bazı en önemli ve en önemli yerlerinde yapılan son iyileştirmelerde de açıkça görülmektedir. ikonik spor mekanları, ulaşım merkezleri ve kolej ve üniversiteler“dedi Jennifer Silveira, T mobil Ağdan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı, Güney Bölgesi.

Yapılan ağ iyileştirmeleri sayesinde T mobilOperatör, Teksas’ta 5G Ev İnterneti’ni piyasaya sürerek bölge sakinlerinin ve işyerlerinin internete erişimini artırmayı başardı. T-Mobile’ın 5G Ev İnterneti şu anda yaklaşık 6 milyon haneye karşılık gelen Teksas’taki evlerin yüzde 45’inden fazlasında mevcut.



telefon-1