Fortnite OG dünyayı ezen, franchise atlayan sosyal oyuncak kutusu ve battle royale oyunu için gerçek bir nostalji devrimi oldu. Bizi modern dokunuşlarla Fortnite Bölüm 1 haritasına ve ganimet havuzuna geri götüren Fortnite Bölüm 4 Sezon OG, oyuncular arasında popülerliğini açıkça kanıtladı ve geliştirici Epic Games, Fortnite Bölümünü başlatmaya hazırlanırken gelecek yıl geri döneceğini doğruladı 5 Sezon 1.

Fortnite Bölüm 5 Sezon 1 yayın tarihinin yarın gelmesiyle birlikte bugün, rapçi Eminem’in başrolde olacağı büyük bir Fortnite Big Bang canlı etkinliğiyle kutlanacak olan Fortnite OG sezonunun kapanışını işaret ediyor. Görünüşe göre Fortnite’ın ilk zamanlarındaki görkemli günlerine dönüş, Battle Royale oyunu için bir başarı oldu; ancak Epic Games, Kasım ayında 100 milyondan fazla oyuncuyu rapor etti.

Resmi Fortnite hesabı, sosyal medya sitesi X/Twitter’da “OG sezonu beklentilerimizin çok ötesine geçti” dedi. “Öyle ki onu geri getirmek istiyoruz… *2024 yol haritası belgesini açıyor*” diye devam ediyor, “Bu arada Savaş Otobüsü’nde görüşürüz.”

Her şeyin başladığı yere geri dönmekten keyif alan ya da bazı durumlarda kaçırmış olsanız da onu ilk kez deneyimleyen herkesin kulağına müzik gibi gelecektir bu şüphesiz. Henüz tam olarak ne zaman göreceğimize dair bir tarih verilmedi, ancak belki de mevcut sezonun 4. Bölüm için yaptığı gibi 5. Bölümü kapatmak için saklayacaklar.

Bu arada, çok oyunculu oyunun yanında neler olacağına dair bize bir fikir veren Fortnite Bölüm 5 lansman fragmanı yayınlandı. Öne çıkanlar arasında Family Guy’dan rahatsız edici bir meraklı Peter Griffin ve Metal Gear Solid serisinden Solid Snake yer alıyor; dünyanın kendisi ise tamamen yer altıyla ilgili, burada kasalar size en iyi Fortnite silahlarınızı her şekilde modlama kapasitesi verecek. .

YouTube Küçük Resmi

Biz yeni sezonun başlangıcını beklerken, en iyi Fortnite görünümlerini sıraladığınızdan emin olun, böylece tarzınızı ortaya koymaya hazır olun. En iyi ücretsiz PC oyunlarına da göz atmayı unutmayın çünkü piyasada fiyat etiketi olmayan çok daha harika şeyler var.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için.oyun-2