Şehir Siluetleri 2 geliştirici Colossal Order, çıkışından bu yana şehir inşa etme oyununu geliştirmeye devam ederken CEO, oyuncuların geri bildirimlerini doğrudan Paradox forumlarında ele alıyor. Bu sefer konuşma güveni geri kazanmak ve CO’nun bunu CS2 ile nasıl yapmayı hedeflediğiyle ilgili.

Cities Skylines 2 CEO’su Mariina Hallikainen’in oyunun herkese hitap etmeyebileceği yönündeki yorumlarının ardından, CEO aynı Paradox forumlarında geliştirici Colossal Order’ın şehir kurma oyununun zorlu lansmanından sonra güveni nasıl geri kazanmak istediğine dair daha fazla yorum yaptı paylaşmaya değer olduğunu düşünüyorum. Cities Skylines 2’nin her iki yönde de gidecek çok yolu var, orası kesin.

Hallikainen, oyuncuların 1 Aralık Cuma günü başka bir Cyberpunk 2077 benzeri lansmandan kaçınma konusundaki sorusuna şöyle yanıt verdi: “Güven zordur. Kaybettikten sonra yeniden inşa etmek zaman alacaktır. Ve şimdi işi yapmalıyız.

Hallikainen şöyle devam ediyor: “Hatalar yapıldı ama öğrenmeye ve eğer istek varsa hem duygusal hem de profesyonel büyümenin mümkün olduğuna inanıyorum.” “Yani bu şirketten gelecek bir sonraki oyun ne olursa olsun, hem geliştirme aşamasında hem de piyasaya sürülme sırasında daha akıllıyız. Ancak bu sözlerin artık pek bir anlamı yok, bir sonraki çıkaracağımız oyunla kendimizi kanıtlamamız gerekecek. Ve ilk olarak, umarım yaklaşık on yıl boyunca Cities Skylines 2’ye odaklanabiliriz.”

Yaklaşık 100 hata düzeltmesinin Colossal Order’ın ana önceliği haline gelmesi nedeniyle Cities Skylines 2 DLC’sinin ertelenmesiyle birlikte, lansmanın olabileceği kadar iyi gitmediği bir sır değil. CO, “potansiyel tekme”ye rağmen CS2 sürümüne sadık kaldığını söyledi ve oyunun herhangi bir soruna rağmen lansman tarihi için yeterince hazır olduğunu ekledi.

Hallikainen, “Oyunda büyüklük olduğuna inanıyorum” diyor cevap olarak başka bir oyuncuya. “Bu, oyunculara umduğumuz gibi yansımıyor ve bu, geliştirmek için üzerinde çalıştığımız bir şey.

“Yapılan işten gurur duyuyorum ve zamanımız tükense bile, ekibin ve benim oyunu geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yaptığımızı biliyorum, böylece deneyim sorunlar nedeniyle sekteye uğramaz. Performans bir şeydir, hatalar başka bir şeydir ve sonrasında üzerinde çalışmamız gereken çok çeşitli geri bildirimler vardır.”

CS2’den daha fazlasını arıyorsanız, Cities Skylines 2 yollarının, Cities Skylines 2 haritalarının ve Cities Skylines 2 modlarının bir incelemesiyle arkanızdayız.

Günlük PC oyun haberleri, kılavuzları ve incelemeleri için bizi Google Haberler’de takip etmeyi unutmayın.oyun-2