V Rising, Vampyr, Castlevania ve tabii ki yakında çıkacak olan Vampire The Masquerade Bloodlines 2; efsanevi kan emen canavarlar hâlâ her zamanki kadar popüler. The Elder Scrolls Skyrim’in mağaralarından The Sims 4’e ve Baldur’s Gate 3’e kadar hayatımıza yeterince vampir alamıyoruz. Girmek Vampir HanedanıTürleri harmanlayan, co-op sandbox RPG oyunları serisinin en son üyesi, yakın zamanda duyuruldu ve 2024’te Steam’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Çiftçinin, Oduncunun, Orta Çağ ve Sengoku Hanedanlığı girişlerinin izinden giden Vampir Hanedanı, çok yönlü hayatta kalma oyunlarına daha mitolojik bir yorum getiriyor. Mehuman Games ve Toplitz Productions’ın son bölümünde, bir vampir saldırısından sağ kurtulan birisiniz ve Sangavia’nın hayali bir bölgesi olan dağ sıralarını, ormanlarını, zindanlarını ve bataklıklarını keşfederken yeni bulduğunuz durumla başa çıkmak zorundasınız. Balkanlar.

Tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte bir kamp kurabilecek, takipçilerinizi size katılmaya ikna edebilecek, masumların ve hak edenlerin kanını akıtarak kendi vampir güçlerinizi besleyebilecek ve elbette kendi baş döndürücü hikayeler yüksekliğinde kalenizi inşa edebileceksiniz. Kont Drakula’ya layık. Hükümdarlığınızı daha da genişletmeye devam etmeden önce, işe aldığınız kişiler için yardımsever bir lider mi, yoksa korkuyla hükmeden, güce aç bir tiran mı olmak istediğinizi seçmeniz gerekecek; birden fazla ana hikaye sonu keşfedeceksiniz.

İsteğiniz dışında ısırılıp dönüştürülen kazandığınız doğaüstü yetenekler, yolculuğunuzda hiç şüphesiz size yardımcı olacaktır. İnanılmaz güç ve hızdan gelişmiş algıya ve açık dünyada bir yarasa gibi süzülme yeteneğine kadar Vampir Dynasty, gecenin efendisi gibi hissetmenin gerçek özünü yakalamayı hedefliyor.

Baş tasarımcı Michał Ciastoń, “Dynasty serisine karanlık ve uğursuz bir yolda eşlik etmekten heyecan duyuyoruz” diyor. “Biz her zaman hem gizli hem de kötü niyetli oyunların yanı sıra sandbox oyunlarının da hayranı olduk.” Toplitz CEO’su Matthias Wünsche şunları ekliyor: “Mehuman Games’in inanılmaz yetenekli ekibi, imza niteliğindeki tür karıştırma formülüyle mümkün olanın çıtasını yükseltmek için Vampire Dynasty’ye kalbini, ruhunu ve çok kanını koydu.”

YouTube Küçük Resmi

Vampire Dynasty, 2024’ün sonlarında Steam Erken Erişim yoluyla çıkacak. Şimdilik şunları yapabilirsiniz: ziyaret etmek Gelişmelerden haberdar olmak için Steam mağazası sayfasını ziyaret edin ve istek listenize ekleyin.

Daha fazla kan emici aksiyon için PC’deki en iyi vampir oyunlarına sahibiz. Alternatif olarak, en iyi sandbox oyunları Vampire Dynasty gelene kadar sizi oldukça meşgul edecektir.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için.oyun-2