Küçük çocuğunuz kendisininkini alamadığından hayal kırıklığına mı uğradı? kurşun geçirmez, 100.000 dolar, Cybertruck? Korkma. Tesla yayınladı Çocuklar için Cybertruck Perşembe günü, yetişkin versiyonunun yayınlanmasından kısa bir süre sonra. Distopik, komplo yayan, Elon Musk’ı seven çocuğunuz, küçük Cybertruck’larını sevecek.

Sadece 1.500 $ karşılığında bu kötü çocuklardan birini eve götürebilirsiniz; eğer federallere sırtınızı dönmüşseniz bu 18.000 Dogecoin demektir. Çocuklar için Cybertruck, ağırlığı 150 lb’ye kadar olan çocukları barındırabilir ve tek şarjla 10 mil/saat hıza kadar 19 mil yol kat edebilir. Çocukların mini Cybertruck’larını yeniden satmaları durumunda 50.000 dolarlık yasal cezayla karşılaşıp karşılaşmayacakları belli değil. Elon Musk, yetişkin Cybertruck sahiplerini tehdit etti. Çocuklar için Cybertruck, Tesla’nın ilk yetişkin modelleri teslim edildikten kısa bir süre sonra piyasaya sürüldü ve bu modeller, 6 ile 12 yaş arasındaki Elon Musk hayranlarına yönelikti.

Eğer küçük muhalifiniz Cybertruck’unu beğenmezse Tesla çocuğunuza paranın tamamını geri ödemeyecektir. %20 stok ücreti var. Ama çocuğunuz Elon’u sevdiğini anlayacaktır! X’in sahibinin sonuçta dünyadaki en büyük iş adamı olduğunu ve çok akıllı bir iş adamının çocuklara pazarlanan bir ürün için asla tam para iadesi teklif etmeyeceğini biliyorlar. Mars için o paraya ihtiyacı var.

Cybertruck for Kids’in kurşun geçirmez bir gövdeye sahip olup olmadığı belli değil ancak LED farlar ve arka lambaların yanı sıra 500 watt’lık bir motorla geliyor. Tesla, çocuğunuzun Cybertruck’unun camından içeri çelik bir top atmasını önermiyor çünkü Yetişkin ve Tesla’nın baş tasarımcısı Franz von Holzhausen 2019’da bunu yaptı. Halzhausen’in yaptığı gibi, Cybertruck’ınıza zararsız bir zıplayan top atmak çok daha eğlenceli bir seçenektir. Tesla’nın Perşembe günü teslimat etkinliği bazı sebeplerden dolayı.

Araçlar şu anda tükendi, dolayısıyla bir bekleme listesine katılmanız gerekecek. Ancak Cybertruck for Kids, gerçek Cybertruck modellerinden önce Aralık 2023’te satışa sunulacak. 1.500 dolarlık fiyat etiketi bir çocuk hediyesi için pahalı görünebilir (nerf futbolu: 12 dolar), ancak Tesla fiyattan tasarruf etmekten çekinmiyor. 2019’da maliyeti 39.900 dolar olarak ilan edilen, ancak şimdi temel model için aslında 61.000 dolara mal olan gerçek Cybertruck’u düşünün.

Küçük Cybertruck’a 8 yaşındaki bir anarşist ve onun ifade özgürlüğüne sahip mutlakiyetçi bir arkadaşı sığabilir. Çocuklarınız reklamcılardan Elon Musk kadar nefret ediyorsa bu harika çünkü Cybertruck for Kids’te radyo yok. Bu tatil sezonunda çocuğunuz küçük bir Cybertruck’la banliyö mahallenizde dolaşıp şöyle bağırabilir: “Git kendini becerBob Iger!” tıpkı idolleri Elon Musk gibi.genel-7