Isaac’in çok oyunculu şifresinin bağlanması nedir? The Binding of Isaac’in çok oyunculu modu da ekleyen yeni beta özelliğine her giriş yapmak istediğinizde, yeni özelliklere erişebilmek için katılım şifresini bulmanız gerekecek. Windows veya Steam’de Repentance’a sahip olan herkes birkaç kısa adımı uyguladıktan sonra katılabilir.

Binding of Isaac geliştiricisi, betadaki herhangi bir hatanın ilerleme kaybına neden olması durumunda kayıtlarınızı yedeklemenizi önerir. Yeni özelliklerin tam sürümü henüz açıklanmasa da, çok oyunculu işlevler her ayın iki haftası boyunca mevcut olacak. Her iki haftalık dönem için yeni bir katılım şifresi gerekecektir ve bunun ne olduğunu size bildirmek için kılavuzumuzu düzenli olarak güncelleyeceğiz.

Isaac’in çok oyunculu şifresinin bağlanması nedir?

The Binding of Isaac çok oyunculu moduna katılmanın şifresi ‘combthedesert’tır.

The Binding of Isaac çevrimiçi modunu seçmek ve çok oyunculu oyuna erişmek için Steam’de The Binding of Isaac: Repentance’ın yüklü olması ve şu adımları izlemeniz gerekir:

  • Kütüphanenizde oyuna sağ tıklayın ve ‘Özellikler’i seçin
  • ‘Betalar’ sekmesine tıklayın ve beta şifresini yukarıya yazın ve kodu kontrol edin
  • ‘Etkinleştir’i tıklayın [beta branch name]’
  • Betalar sekmesindeki açılır menüde şube adını göreceksiniz

Yukarıdaki şifreyi tırnak işaretleri olmadan başarıyla girdikten sonra oyununuz güncellenecek ve bir sonraki başlatışınızda bir istem göreceksiniz. Bunu okuyup kabul ettiğinizde başlık ekranında ‘Çevrimiçi Beta’yı ve menüde ‘Çevrimiçi’ seçeneğini göreceksiniz.

Oyunun beta sürümünden çıkmak istiyorsanız yukarıdaki adımları takip edin ve beta katılımını ‘none’ olarak ayarlayın. Makalemizde The Binding of Isaac çok oyunculu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Elbette betanın yalnızca ayın iki haftasında yayında olması nedeniyle bu şifre yalnızca sınırlı bir süre için çalışacaktır. Bir sonrakini öğrenir öğrenmez kılavuzumuzu bunu yansıtacak şekilde güncelleyeceğiz.

Benzer deneyimler arıyorsanız, tekrar tekrar deneyebileceğiniz en iyi roguelike oyunlarımız var.oyun-2