Arasında Kıyamet, Half-Life, BioShock ve daha onlarcası, FPS oyunlarında sevdiğim şey, basit mekaniklerinin (nişan alırsın, ateş edersin, karşılığında vurulmamaya çalışırsın) nasıl değiştirilebildiği ve sayısız farklı kurulum ve duruma göre şekillendirilebildiğidir. Prensipler aynı kalıyor ancak geliştiriciler bunları öznel vizyonlar ve yeni, yaratıcı, ek mekanikler etrafında şekillendirebilirler. Dishonored, Prey, Dishonored 2’nin ve bu yılki Redfall’ın yaratıcısı Arkane’den Deathloop, basit nişancı sistemlerinin nasıl daha büyük, tamamen benzersiz, yeni bir oyun türüne dönüştürülebileceğinin en iyi örneklerinden biri olmaya devam ediyor. Bethesda tarafından yayınlanan ve PCGamesN tarafından 2021 Yılın Oyunu ödülüne layık görülen Deathloop’u artık Prime Gaming ile ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Colt adında bir suikastçı olarak oynarken Deathloop’taki göreviniz tek bir gün içinde sekiz hedefi başarıyla ortadan kaldırmaktır. Yeterince basit gibi görünse de bu, farklı yönleri olan bir FPS oyunudur. Hedeflerinize istediğiniz şekilde yaklaşabilirsiniz ancak günün sonunda bir tanesi bile hayatta kalırsa 24 saatlik süre yeniden başlar ve öldürdüğünüz herkes hayata geri döner.

O halde amaç, çevreyi gözlemlemek, koruma düzenlerini öğrenmek, giriş ve çıkış yollarını belirlemek ve gün bitmeden hedeflerinizi öldürmenizi sağlayacak kusursuz hareket tarzını hesaplamaktır. Her şey sana bağlı. Bethesda tarafından yayınlanan yaratıcı, geniş kapsamlı ve tatmin edici nişancı oyunu, orijinal Deathloop incelememizde 10/10 kazandı.

Ve şimdi ücretsiz olarak alabilirsiniz. 7 Aralık Perşembe gününden itibaren Prime Gaming üyeleri Deathloop’u çok düşük bir fiyata alabilecekler. Tatil sezonunda Prime’a çok daha fazla oyun gelecek; tam listeyi aşağıda sizin için hazırladık. Buraya gidin Oyunlarınızı almak veya kaydolmak için.

  • 7 Aralık – Ölüm Döngüsü
  • 14 Aralık – Akka Arrh
  • 14 Aralık – Karaya oturdu
  • 14 Aralık – SeaOrama: World of Shipping
  • 21 Aralık – Kombinera
  • 28 Aralık – Minik Bir Çıkartma Hikayesi
  • 28 Aralık – Asteroitler: Yeniden Dolduruldu

Alternatif olarak, Bethesda ve Arkane’nin büyük bir hayranıysanız diğer en iyi ücretsiz PC oyunlarından bazılarını veya belki de en iyi hikaye oyunlarını denemek isteyebilirsiniz.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için.oyun-2