Batman Arkham Knight ve utanç verici portlar, oyunun PC versiyonunu lansman sırasında oynayanların iyi bildiği gibi el ele gidiyor gibi görünen terimler, ancak Rocksteady’nin serideki son oyunu son zamanlarda yeni bir düşüşe ulaşmış gibi görünüyor. Nintendo Switch portunu piyasaya sürdü.

Digital Foundry’s tarafından paylaşılan yeni bir videoda gösterildiği gibi Oliver MackenzieOyunun Switch portu son derece kötü. Ciddi derecede düşürülmüş görsellere rağmen oyun konsolda düzgün bir şekilde çalışmakta zorlanıyor ve oyun saniyede sıfır kare hızında çalışırken birkaç saniye boyunca büyük takılmalar yaşıyor. Oyun aynı zamanda oyunu bozan aksaklıklarla da boğuşuyor.

Batman Arkham Knight’ın Nintendo Switch portunun böyle bir durumda piyasaya sürülmesi çok yazık çünkü oyun kesinlikle daha iyisini hak ediyor. Bana göre serinin önceki oyunlarıyla aynı seviyede olmasa da oyun hala Dark Knight’ın oynadığı en iyi oyunlardan biri ve PC’de maksimum ayarlarla ve hatta birkaç modla harika görünebilen bir oyun. serbest bırakıldıktan yıllar sonra.

Batman Arkham Knight artık PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch’te mevcut.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

heyecan

genel-17