Popüler bir teknoloji ürününü daha düşük fiyata satın alabilmek sonrasında Siber Pazartesi, Şükran Günü civarındaki geleneksel tatil alışveriş sezonundan ziyade, Bigfoot’un görülmesi veya New York Knicks NBA şampiyonluğu kadar nadirdir, ancak bugün buradayız ve Jabra Elite 10’un 50 $ gibi rekor bir fiyattan satın alınmaya değer olup olmadığını dikkatle değerlendiriyoruz. Amazon indirimi.

Sadece birkaç ay önce, adlarına önerilen 249,99 ABD Doları fiyat noktası eklenerek piyasaya sürülen, büyük başarı elde eden AirPods Pro 2’nin bu inkar edilemez derecede etkileyici ve son teknoloji ürünü rakipleri, ticari çıkışlarından hemen sonra küçük ama dikkate değer bir 25 ABD Doları indirim elde etti.
Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu kesinlikle çılgın anlaşma artık kesinlikle dikiz aynasında ve şaşırtıcı bir şekilde Amazon, son 48 saat içinde bir noktada Kara Pazartesi promosyonunu iyileştirmeyi başardı. Dört renk arasından seçtiğiniz Jabra Elite 10’un yukarıda belirtilen 249,99 dolarlık liste fiyatından 50 dolar düşürmek için muhtemelen çok fazla zamanınız yok, ancak tatil için son satın alma kararınızı vermeden önce tüm seçeneklerinizi dikkatlice değerlendirmek isteyebilirsiniz.
Bu aslında Jabra Elite 10’un şu anda zorlukla kazandığınız paraya değecek en iyi kablosuz kulaklıklar arasında kesinlikle en iyisi olması gerektiği anlamına geliyor ki bu da… gerçeklerden çok da uzak değil. Bu kesinlikle tek bir ürüne tereddüt etmeden veya tartışma olmadan bahşedilmesi imkansız bir unvan olsa da, Dolby kafa izleme teknolojisine sahip mekansal sesten Jabra’nın sunabileceği en güçlü aktif gürültü engellemeye kadar her şey dahil olmak üzere Elite 10’un güçlü yönleri ve temel satış noktaları tartışılmaz ve inkar edilemez. olağanüstü pil ömrü ve gün boyu kusursuz konfor (en azından üreticilere göre).telefon-1