Bütçe sedanı Geely Emgrand üç haftadır Rusya’da satışta. Chinese Cars kaynağı bayilerle bir anket yaptı ve tüm versiyonların popüler olmadığını keşfetti. Daha doğrusu, en ucuz versiyonlar en sevilmeyen versiyonlardır.


Geely Emgrand, Vladimir’deki Techcenter Grand bayiliğinde

Sorun şu ki, ilk iki donanım seviyesi olan Standart ve Konfor manuel şanzımanla, diğer ikisi ise klasik Aisin otomatik şanzımanla geliyor.

Manuel şanzıman artık eskisi kadar talep görmüyor. Manuel şanzımanlı araba bile sipariş etmedik. Ancak bu, uygun bir düzen olması halinde mekanik Emgrand’ları getirmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Her şey çözülebilir“dedi bayilerden birinin temsilcisi. Ayrıca, şimdi manuel şanzımanlı bir araba sipariş ederseniz, en iyi ihtimalle Aralık ayında, ancak gerçekte 2024’ün başında geleceğini de sözlerine ekledi.

Bütçe sedanı Geely Emgrand Rusya'da satışa çıktı, ancak dört donanım seviyesinden yalnızca ikisi talep ediliyor.  Bayiler nedenini anlattı
Geely Emgrand, St. Petersburg’daki Mega Auto bayiliğinde

Klyuch Auto Omsk bayiliğinin bir temsilcisi, bir meslektaşının “mekanik” konfigürasyonların popüler olmadığı hakkındaki sözlerini doğruladı. Ona göre, şu anda Emgrand’ın 2.479 milyon ruble fiyatla maksimum konfigürasyonu talep ediliyor.genel-22