Kara Cuma ve Siber Pazartesi geldi ve geçti, ancak Amazon’da hâlâ birkaç harika fırsat var. Şu anda perakendeciye uğrayın; çeşitli bulacaksınız Samsung 49 İnç Ultra Geniş Monitörler çok yüksek indirimlerle – 500 $’lık etkileyici bir fiyat indirimi gören bir indirim de dahil.

Samsung 49 İnç Odyssey G9 Gaming Monitor, yalnızca 900 $ (1.400 $’dan düşük) olduğundan en iyi indirimi alıyor. Bu şimdiye kadarki en düşük fiyatıyla eşleşiyor; yani yeni ve güzel bir ekran arayışındaysanız şimdi onu almanın tam zamanı. Odyssey G9, devasa ekranının yanı sıra 1000R kavis, 240Hz yenileme hızı, pürüzsüz görüntüler için Nvidia G-Sync ve AMD FreeSync, derin siyahlar ve canlı renkler için QLED teknolojisi sunuyor.

Samsung Odyssey G9 49 inç ultra geniş

Galeri

Odyssey G9 ile birlikte 49 inçlik Odyssey CRG Ve Viewfinity S9 Kavisli monitörler satışta. Her ikisi de normal 1.200 dolardan 800 dolara düştü ve 120 Hz yenileme hızları ve mükemmel QLED ekranlar sunuyor. CRG bir oyun monitörü, Viewfinity ise bir üretkenlik monitörüdür.

Samsung 49 inç monitörler

Siber Pazartesi sonrası diğer favori monitör fırsatlarımızdan birkaçını aşağıda bulacaksınız; devasa monitörlerde 500 $ indirim de dahil 57 inç Odyssey Neo G9 Ve 55 inç Odyssey Ark 4K monitör. Bunların muhtemelen her gün kaybolacağını unutmayın, bu yüzden fırsatınız varken onlara bir göz atın.

Diğer oyun monitörü fırsatları

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1