Kevin McCallister’ın söylediği gibi Evde Tek Başına 2: New York’ta Kayıp, “Noel ağacı olmadan nasıl Noel geçirebilirsin?” Dünyanın en iyi Noel ağacı New York City’deki Rockefeller Center’da pırıl pırıl parlayana kadar tatil sezonu değil.

Bu yıl Rockefeller Center’da 91. Yıllık Noel kutlanıyor. Ağaç, Aralık ayı boyunca ve yeni yıl boyunca 13 Ocak’a kadar yanık kalacak. Ağaç, 24 saat ışık saçtığı Noel Arifesi ve saat 21:00 ET’de kapandığı Yılbaşı Arifesi hariç günde 19 saat aydınlatılıyor. . Aşağıda Rockefeller Center Noel Ağacı Aydınlatmasını nerede izleyeceğinizi öğrenin.

NBC’de 2023 Rockefeller Center Noel Ağacı Aydınlatması canlı yayınını izleyin

Anthony Quintano / Flickr

2023 Rockefeller Center Noel Ağacı Aydınlatması canlı yayınlanacak NBC, 29 Kasım Çarşamba günü saat 20:00 ET/PT’de. Etkinliğe Kelly Clarkson ev sahipliği yapacak. Bugünler Savannah Guthrie, Hoda Kotb, Al Roker ve Craig Melvin’in yardımcı sunucuları. Saat 20.00 ET’de yayınlanacak ulusal tören öncesinde, çeşitli NBC kanallarında saat 19.00 ET/CT’den itibaren özel bir canlı yayın saati gerçekleştirilecek. Töreni izlemek için NBC.com veya NBC uygulamasıerişim için kablolu TV oturum açma bilgilerini sağlamanız gerekir.

Planlanan sanatçılar listesinde Clarkson’un yanı sıra Chloe Bailey, Adam Blackstone, Cher, David Foster, Liz Gillies, Darlene Love, Seth MacFarlane, Barry Manilow, Katharine McPhee, Keke Palmer, Carly Pearce ve Manuel Turizo yer alıyor.

Bir şeyi izlemek 2023 Rockefeller Center Noel Ağacı Aydınlatması NBC’de

Bir şeyi izlemek 2023 Rockefeller Center Noel Ağacı Aydınlatması Peacock’ta canlı yayın

Siyah arka planda tavus kuşu TV logosu.
tavuskuşu

2023 Rockefeller Center Noel Ağacı Aydınlatma eş zamanlı yayını, NBC’nin yayın hizmeti Peacock’ta yayınlanacak. Aboneler, ayda 6 ABD Doları karşılığında reklam destekli Peacock Premium veya ayda 12 ABD Doları karşılığında reklamsız Peacock Premium Plus arasında seçim yapabilir. Peacock, Noel Ağacı Aydınlatma töreninin yanı sıra yıl boyunca NFL Playoffları, teniste Fransa Açık ve golfte ABD Açık da dahil olmak üzere birçok yüksek profilli etkinliğin eş zamanlı yayınını yapıyor.

Bir şeyi izlemek 2023 Rockefeller Center Noel Ağacı Aydınlatması Sling TV’de canlı yayın

Apple TV'de Sling TV uygulaması simgesi.
DijitalTrendler

Sling TV, uygun fiyatı ve özelleştirilebilir kanal listesi sayesinde 2023’ün en iyi yayın yapan TV hizmetlerinden biridir. Sling Orange’ın aylık ücreti 40 ABD Doları, Sling Blue’nun ücreti ise aylık 45 ABD Dolarıdır. Ancak Sling Blue, NBC, ABC ve Fox için yerel yayınları içerir. Müşteriler her ikisini de aylık 60$ tutarındaki tek fiyatla satın alabilirler. Yeni aboneler ilk ay alışverişlerinde %50 indirim alacaktır.

Bir şeyi izlemek 2023 Rockefeller Center Noel Ağacı Aydınlatması Canlı TV ile Hulu’da canlı yayın

Canlı TV ile Hulu'daki canlı rehber.
Phil Nickinson/Dijital Trendler

Canlı TV’li Hulu; NBC, ABC, CBS, MTV ve ESPN dahil olmak üzere 90’dan fazla kanala ev sahipliği yapıyor. Canlı TV’li Hulu’nun ücreti aylık 76 ABD dolarıdır. Ancak Disney+ ve ESPN+ gibi daha avantajlı fırsatlar da mevcut. Müşteriler Hulu’yu Live TV, Disney+ ve ESPN+ ile ayda 77 $ karşılığında paketleyebilirler. Reklamları azaltmak istiyorsanız bu fiyat ayda 90 dolara yükselebilir.

Bir şeyi izlemek 2023 Rockefeller Center Noel Ağacı Aydınlatması FuboTV’de canlı yayın

Apple TV'de FuboTV uygulaması simgesi.
Phil Nickinson/Dijital Trendler

Geniş bir kanal yelpazesi istiyorsanız Fubo TV muhtemelen en iyi seçeneğinizdir. Fubo TV’nin bazı paketlerinde NBC, TNT, TBS, USA ve FS1 dahil olmak üzere 200’den fazla kanal bulunur. Fubo TV’nin üç planı ayda 75 Dolar Pro, ayda 85 Dolar Elite ve ayda 95 Dolar Premier’dir. Ancak Fubo iki aylığına 20$ indirim yapıyor ve ücretsiz deneme yeni müşterilere.

Bir şeyi izlemek 2023 Rockefeller Center Noel Ağacı Aydınlatması YouTube TV’de canlı yayın

YouTube TV'de çoklu görüntüleme seçenekleri.
Phil Nickinson/Dijital Trendler

NBC’deki 2023 Rockefeller Center Noel Ağacı Aydınlatması YouTube TV’de izlenebilir. Müşteriler YouTube TV ile aralarında NBC, ESPN, Fox, ABC ve Food Network’ün de bulunduğu 100’den fazla haber, spor ve eğlence kanalına erişebilir. YouTube TV’nin ilk üç aydaki ücreti aylık 51 ABD dolarıdır. Daha sonra fiyat ayda 73 dolara çıkıyor. Kayıt ol ücretsiz deneme Bugün.

Bir şeyi izlemek 2023 Rockefeller Center Noel Ağacı Aydınlatması VPN ile yurt dışından canlı yayın

Mac için en iyi VPN NordVPN'dir.
NordVPN

Töreni yurt dışına seyahat ederken izlemeyi planlayanlar, ayrılmadan önce mutlaka bir VPN hizmeti indirsin. VPN’ler, coğrafi yayın kısıtlamalarını ortadan kaldırarak ve bağlantınıza daha fazla güvenlik ekleyerek daha iyi bir yayın deneyimi sağlar. NordVPN bizim en iyi önerimizdir. En iyi VPN hizmetlerinden biriNordVPN 30 günlük para iade garantisi sunuyor.
genel-19