Geçmişin gerisinde kalmamak için SNK davet etti sokak dövüşçüsü 6’lı oynamak için ortaya çıkacak favoriler listesi Savaşçıların Kralı All Star. Ryu ve Kyo telefon sahnesinde kapışacak! Diğer birçok dövüş oyunu kadrosunun ve WWE’nin rol aldığı, oynaması ücretsiz, mobil beat’em up RPG oyunu. Ryu, Ken, Cammy, Juri, Jamie ve Guile, 28 Kasım’dan 19 Aralık 2023’e kadar SNK’nin favorileri Kyo, Mai, Kim ve geniş kadronun geri kalanına karşı gösteri yapmaya ve kanıtlamaya hazır. Görünüşe göre Chun-Li bunu yapmadı. Bu sefer notu alamayacağım.

Bu, SNK ve hatta diğer dövüş oyunları arasındaki ilk işbirliği değil. King of Fighters All Star’ın bir listesi var:

  • Gintama (2018, 2020)
  • Samuray Çatışması (2019),
  • Tekken (2019, 2022)
  • WWE (2020)
  • Yedi Şövalye (2020)
  • Yedi Ölümcül Günah (2021)
  • Ölü ya da Diri (2021)
  • Suçlu Dişli (2021)
  • Sokak Dövüşçüsü (2022, 2023)
  • Virtua Savaşçısı (2023)
SNK vs Capcom: Millenium Maçı küçük ama güçlü
SNK vs Capcom: Millenium Maçı küçük ama güçlü

Capcom ve SNK daha önce de ünlü isimlerle iş birliği yapmıştı. Capcom ve SNK / SNK ve Capcom 1999-2003 yılları arasında. Capcom’dan 3 temel oyun (Capcom vs SNK: Millenium Fight 2000, Capcom vs SNK 2, Capcom vs SNK 2: EO, Capcom vs SNK Pro) ve bazı SNK oyunları (SNK vs Capcom: Match of the Millenium ve takas kartı savaşçıları SNK) vs Capcom: Card Fighters Clash, SNK vs Capcom: Card Fighters Clash 2, SNK vs Capcom: Card Fighters DS, SVC: Chaos) anlaşmadan yapılmıştır. Capcom vs SNK 2 klasik statüsüne yükseltiliyor.

Gelecek şeylerin işareti mi?

SNK vs Capcom serisi çoğunlukla her iki tarafta da 2-3 kişilik bir takım koşusuna sahipti. Milenyumun Maçı O zamanlar elde taşınır bir dövüş oyunu için etkileyici olan tüm etiketlerin yanına gitti. SNK’nın iflasının Capcom ile SNK 3 arasındaki mücadeleyi durdurduğu belirtildi Röportajlara ve Eventhub’a göre hiçbir zaman yapılmayacak. SNK vs Capcom: Milenyumun Maçı Ve SNK ve Capcom: Kart Savaşçılarının Çatışması Switch’in yeniden sürümlerini aldınız. Evo 2022 ana turnuvasındaki duyuru sayesinde, hayranlar SNK ve Capcom’un yakında katılacağını düşünüyor. Ancak Capcom yakın zamanda iş birliği yapmanın her zamankinden daha zor olduğunu kanıtladı. Marvel vs Capcom Infinite, 2017’de üretimden kaldırılan son girişimdi. Tekken x Street Fighter bunun en iyi örneğidir ve Tekken Yapımcısı Katsuhiro Harada, oyunun hala hayatta olduğunu belirtir. Sadece aktif gelişim aşamasında değil. Öncelikler, Öncelikler.

Capcom Snk 2'ye karşı - efsane.Capcom Snk 2'ye karşı - efsane.
Capcom vs Snk 2 efsanesi

Etkinlikte uzun süredir SNK’den Capcom sanatçısı olan Shinikiro ve Eisuke Ogura tarafından hazırlanan iki poster dağıtıldı. Geese Howard ile Akuma’yı tekrar görmek için hâlâ umut var. Tabii ki Tekken 7 3D uçaklarından yeni çıktılar. Belki de King of Fighters All Star bir geçiş kapısı olacaktır. Ayrıca ne olacak Sokak Dövüşçüsü 6 King of Fighters All Star ile işbirliği konusunda ne düşünüyorsunuz?

Savaşçıların Kralı All Star Mobil cihazlar için her yerde kullanılabilir.

oyun-4