Steam’in en popüler oyunlarından biri olan Naraka Kılıç Noktası Ana battle royale moduna ara vermek isteyenler için kampanya teklifini geliştirmeye devam ediyor. Ağustos ayında tanıtılan Naraka Bladepoint Showdown ortak harekatından etkilendiyseniz veya oyunun PvE tarafını henüz keşfetmediyseniz, yeni roguelike mod Yama’s Abyss tam size göre bir bilet olabilir.

Valve platformunda sürekli olarak en çok oynanan oyunlardan biri olan Naraka Bladepoint, ücretsiz bir Steam oyununa geçişinden sonra da başarı görmeye devam ediyor. Bununla birlikte, Naraka’nın sunduğu stil ve dövüşü sevmeme rağmen, ana battle royale oyun modu, hızlı tempolu yakın dövüş dövüşünde çok deneyimli olan birçok oyuncu nedeniyle, özellikle yeni gelenler için bazen oldukça göz korkutucu olabiliyor.

Showdown kampanya modu, geliştirici 24 Entertainment’ın cevabıdır; Warframe görevlerine daha çok benzeyen bir co-op formatıdır. Burada, yapılarınızı özellikle güçlü bir düşmana karşı yapılan savaşlarla sonuçlanan zorlu hayatta kalma modlarına taşıyabilirsiniz ve karakterlerinizin ekipmanlarını ve kendi becerilerinizi geliştirirken üstesinden gelmeniz gereken artan zorluk ayarları vardır.

Ancak biraz farklı bir şeyin peşindeyseniz Yama’s Abyss, en iyi roguelike oyunlarından ilham alan yeni bir mücadele formatıdır. Donanımlı Souljade’leriniz Yama’s Abyss’te bir koşuya başladığınızda sıfırlanacak ve bunun yerine koşunuz sırasında görevleri tamamladıkça veya mağazaları buldukça donanım, geliştirmeler ve yükseltmeler kazanacaksınız.

Bunu denemeyi kesinlikle merak ediyorum ve eğer Naraka Bladepoint’e hiç şans vermediyseniz o zaman bu, onun ustaca yakın dövüş savaşını hissetmenin mükemmel bir yoludur. Roguelike doğası, ekipmanınızı geliştirmek için herhangi bir başlangıç ​​ön koşulunun olmadığı anlamına gelir, bu nedenle herkes eşit bir oyun alanında başlar, bu da benim gibi oturup bir Sekiro devamı için dua ediyorsanız, bunu harika bir ara seçenek haline getirir.

Naraka Bladepoint Yama’s Abyss, 29 Kasım Çarşamba günü çıkıyor. Onunla birlikte, sizi ve arkadaşlarınızı denizlerin korkunç bir efendisiyle karşı karşıya getiren Hesaplaşma kampanyasının dördüncü bölümü geliyor.

YouTube Küçük Resmi

Kendinizi dünyanın geri kalanına karşı kanıtlamak mı istiyorsunuz? En iyi çok oyunculu oyunlar tam da bunu yapmanıza olanak tanır. Veya tatil sezonu için para biriktiriyorsanız, giriş ücreti olmadan birinci sınıf eğlence için en iyi ücretsiz bilgisayar oyunlarına göz atın.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için.oyun-2