Tüm art arda izleme maceralarınız ve hatta işle ilgili bazı görevleriniz için sağlam bir tablet mi arıyorsunuz? Doğru yere geldiniz! Siber Pazartesi bitmiş olabilir, ancak Lenovo artık Tab P11 Pro’yu (2. Nesil) rakipsiz bir fiyata satıyor. İster inanın ister inanmayın, size genellikle 430$’a mal olabilecek 6/128GB konfigürasyonu artık 130$’lık bir indirimle resmi mağazada mevcut! Güzel bir ekrana ve verimli bir sekiz çekirdekli işlemciye sahip üst orta sınıf bir tablet olduğu göz önüne alındığında, bu oldukça şaşırtıcı bir fiyat. Yeni cihazlarınızı Amazon’dan almayı tercih ediyorsanız endişelenmeyin! Aynı plaket orada da mevcut. Ancak, Lenovo tablet dünyanın en büyük çevrimiçi satıcısında yalnızca %7 indirimli olduğundan daha fazla para öksürmeye hazır olun.

Lenovo Tab P11 Pro (Gen 2) kesinlikle size süper çılgın bir performans sunmasa da (ve piyasadaki en iyi tabletler arasında yer almıyor), günlük işler için fazlasıyla uygun. 300 doların biraz altında bir fiyata HDR10+ ve Dolby Vision özellikli 11,2 inç 120Hz OLED ekrana sahip oluyorsunuz. Sadece oynat düğmesine basın ve hareket halindeyken en çok sevdiğiniz TV programlarının hayatlarına ve hikayelerine tamamen dalmanın keyfini çıkarın.

Video akışı deneyiminizi daha da keyifli hale getirmek için Lenovo, Dolby Atmos uzamsal ses teknolojisiyle geliştirilmiş dört hoparlörlü bir sistemi donanıma ekledi. Zamanınızı oyun oynayarak geçirmeyi tercih ediyorsanız endişelenmeyin. Bu tablet, kaputun altındaki MediaTek SoC sayesinde farklı oyunları yönetebilir.

Fazladan parayı harcamak istiyorsanız, Lenovo tabletinizi inanılmaz derecede üretken bir aygıta dönüştürebilirsiniz. Tab P11 Pro Gen 2, Precision Pen 3 ile birlikte çalışarak nerede olursanız olun hızlı not almanıza olanak tanır.

Pil açısından bu kötü çocuk sıradan kullanıcıların çoğunu hayal kırıklığına uğratmamalı. Şarjlar arasında 14 saate kadar video akışına dayanması gerekir; bu, şu anda maliyeti 300 doların biraz altında olan bir tablet için fazlasıyla yeterli görünüyor.telefon-1