Bu tatil sezonunda iPhone’unuzla eşleştirmek için Apple Watch Series 9’dan daha iyi bir giyilebilir cihaz düşünebiliyor musunuz? Belki Eğer gücünüz yetiyorsa ve sağlam tasarımlarla açık hava maceralarını seviyorsanız Apple Watch Ultra 2’yi tercih edin; ancak bu durumda bile ikisinden hangisinin üstün değer teklifi olduğu oldukça tartışmalıdır.

Şaşırtıcı yeni bir Amazon anlaşmasıyla seçim daha da zorlaşıyor; bu anlaşma esasen tüm ürünlerin fiyatlarını düşürüyor. Apple Watch Serisi 9 varyantlar sonrasında Kara Cuma ve Siber Pazartesi 2023. 41 veya 45 mm’lik kasaya sahip ister yalnızca GPS ister hücresel özellikli bir ünite isteyin, anında 10 $ indirim ve bir kombinasyonla bu yazının yazıldığı sırada tam olarak aynı 70 doları tasarruf edebilirsiniz. şüphesiz yalnızca sınırlı bir süre için mevcut olan 60 $’lık ek kupon.
Fiyat indirimi, dört ana varyantın tüm renk seçenekleri için iyi değil, ancak acele ederseniz Siber Pazartesi sonrası bu büyük indirimin esnekliğinden nispeten memnun olmalısınız. Bu, Seri 9 modellerinden bazılarının bu yılın uzatılmış Kara Cuma sezonunda benzer bir indirimle elde edilmesinin oldukça zor olduğu göz önüne alındığında, özellikle Noel öncesi nakliye ile bu tür anlaşmalar yapmanın ne kadar zor olacağından bahsetmeye bile gerek yok.
Apple S9 işlemciyle (başka ne olabilir ki?) desteklenen Series 9, geçen yılın zaten çok iyi incelenen Series 8’inden hem çok daha hızlı hem de daha parlak, ancak geri kalan neredeyse her şey neredeyse hiç değişmemiş. Bu yeni Çift Dokunma hareketi de kullanışlı olabilir; sağlık izleme cephaneliği ise 2022’deki kadar etkileyici ve yenilmesi zor.
Basitçe söylemek gerekirse, bu, bugün mevcut olan sağlam olmayan bir tasarıma sahip, her yönüyle en iyi akıllı saat olabilir ve kelimenin tam anlamıyla hala ucuz olmasa da, Amazon’un bu sürpriz fırsatları onu olağanüstü kılıyor Noel için hediye edilebilir.telefon-1