Lethal Company’nin sistem gereksinimleri nelerdir? Terk edilmiş aylarda hurda toplama işinin bu kadar eğlenceli olacağını kim düşünebilirdi? Ölümcül Şirket PC oyun topluluğunu çılgına çeviren en son bağımsız oyundur ve onu çalıştırmak için fütüristik bir oyun bilgisayarının gerekmediğini bilmek sizi memnun edecektir.

Dead by Daylight ve Phasmophobia’nın izinden giden Lethal Company, distopik hissi ve korku unsurlarıyla oyuncuların dikkatini çekti. Arkadaşlarla oynamak için harika bir parti oyunu olduğunu şimdiden kanıtladı ve birkaç güncellemeyle PC’deki en iyi korku oyunlarından biri olarak kabul edilebilir.

Lethal Company’nin minimum gereksinimleri son on yıldaki herhangi bir oyun dizüstü bilgisayarı veya PC’si tarafından kolayca elde edilebilir. Yalnızca Intel Core i5 7400 CPU’ya ihtiyacınız olacak. Resmi gereksinimlerde AMD eşdeğeri belirtilmemiştir, ancak AMD Ryzen 5 1400’ün üzerindeki her şeyi öneriyoruz.

Grafik kartı tarafında yalnızca Nvidia GeForce GTX 1050’ye ihtiyacınız var. Bir kez daha, AMD seçeneği listelenmiyor ancak biz AMD R9 270X’i öneriyoruz. Son on yılda üretilen çoğu özel veya önceden oluşturulmuş bilgisayar bu özellikleri kolaylıkla ortadan kaldıracaktır.

Lethal Company için herhangi bir RAM gereksinimi belirtilmemiştir, ancak diğer spesifikasyonlara dayanarak 4 GB’nin minimum olduğunu, 8 GB’ın ise ideal olduğunu öneriyoruz.

Asgari
işletim sistemi Windows 10 64-bit
GPU Nvidia GeForce GTX 1050
AMD R9 270X
İşlemci Intel Core i5 7400
AMD Ryzen 5 1400
Veri deposu 4 cigabayt
Depolamak 1 GB

Şu anda yok Lethal Company’nin önerdiği özellikler Oyunun basit grafiksel doğası nedeniyle. Minimum gereksinimlerden daha yüksek bir donanıma sahip olmak performansınızı artırabilir, ancak görsel olarak oyun şu anda grafiksel bir revizyon yapılana kadar sınırlıdır ve bunun yakın zamanda gerçekleşmesi pek olası değildir.

Ölümcül Şirket indirme boyutu sadece 1GB’ta kalıyor. Ayrıca oyunu SSD’den çalıştırma zorunluluğu da bulunmadığından standart bir mekanik HDD yeterli olacaktır.

Lethal Company’de yardıma ihtiyacınız varsa, tüm canavarlara ve yaratıklara ve onlardan nasıl kurtulacağınıza dair bir rehberimiz var. Benzer şekilde, eğer sürekli yakalanırsanız taretleri nasıl devre dışı bırakacağınızı ve başarısız keşif seferlerini nasıl önleyeceğinizi size öğretebiliriz.oyun-2