Şu anda piyasadaki en iyi monitörlerden bazılarının arkasında yer alan Samsung, sektörün en güvenilir markalarından biridir. Samsung monitörler genellikle yüksek fiyatlara sahiptir, bu nedenle eğer istiyorsanız şu anda çevrimiçi olan Siber Pazartesi fırsatlarından yararlanmanız önemle tavsiye edilir. İster grafik tasarım için en iyi 4K monitörlerden birini, ister dizüstü bilgisayarınıza bağlamak için normal bir HD monitörü satın almayı planlıyor olun, sizin için mükemmel olacak Samsung Cyber ​​​​Monday fırsatları var, ancak acele etmeniz gerekiyor çünkü biz Ne kadar süre ayakta kalacaklarından emin değilim.

En iyi Samsung monitör Siber Pazartesi fırsatları

SAMSUNG

Samsung 34 inç ViewFinity S50GC Ultra-WQHD monitör — 300 Dolar, 380 Dolardı

Çok yönlü mükemmel bir ürün olan Samsung 34 inç ViewFinity S50GC Ultra-WQHD monitör, hafif oyunlara dalmadan önce evden çalışmak için iyi bir seçenektir. 3440 x 1440 Ultra WQHD çözünürlüğünün yanı sıra 21:9 oranına sahiptir. Bunun yanı sıra, 1 milyardan fazla renk görüntüleyen HDR10 desteği de vardır, böylece daha karanlık manzaraların yanı sıra ihtiyaç duyduğunuzda daha parlak renklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Parlaklığı gerektiği gibi otomatik olarak ayarlamasına yardımcı olan ortam ışığı sensörü gibi temel özellikleri sunarken, her şey daha gerçekçi. 100Hz yenileme hızı ortalamanın üzerinde olduğundan, videoları izlerken veya hızlıca kaydırırken daha az hareket bulanıklığından yararlanabilirsiniz. AMD FreeSync ayrıca Resim İçinde Resim ve Resim İçinde Resim gibi kullanışlı ekstraların yanı sıra yardımcı olur. Bir araya geldiğinde, çalışmak ve işiniz bittikten sonra film izleyerek rahatlamak için harika bir seçimdir.

Sevdiğimiz diğer Samsung monitör Siber Pazartesi fırsatları

 • Samsung 24 inç FHD Monitör —

 • Samsung 27 inç ViewFinity S61B QHD Monitör —

 • Samsung 32 inç M80C Akıllı 4K Monitör —

 • Samsung 34 inç ViewFinity S65UC Ultra-WQHD Monitör, USB-C ve Hoparlörlerle —

En iyi Samsung oyun monitörü Siber Pazartesi fırsatları

Masanın üzerinde Samsung Odyssey G5 oyun monitörü.
SAMSUNG

Samsung 32 inç Odyssey G55A WQHD Kavisli Oyun Monitörü – 350 Dolar, 430 Dolardı

En iyi oyun monitörlerinin çoğundan sorumlu olan Samsung 32 inç Odyssey G55A WQHD Kavisli Oyun Monitörü, Odyssey serisinin ne kadar iyi olduğunun harika bir örneğidir. 2560 x 1440’lık harika bir çözünürlük sunar ve bunu 165Hz yenileme hızıyla eşleştirir, böylece aksiyon ne kadar hızlı olursa olsun hareket bulanıklığı oluşmaz. Ekranda gördüklerinizin doğruluğundan emin olabileceğiniz için 1 ms’lik yanıt süresi de konuya yardımcı olur. Ayrıca takılmaları azaltmak için uyarlanabilir senkronizasyon teknolojisine sahip AMD FreeSync Premium desteği de mevcut; HDR10 ise siyahların derin, renklerin ise süper canlı olmasını sağlıyor. 1000R ekran kavisi de sürükleyici bir deneyim sağlar. Süper üst düzey bir donanıma sahipseniz 4K monitör Siber Pazartesi fırsatlarına, 5K monitör Siber Pazartesi fırsatlarına ve genel oyun monitörü Siber Pazartesi fırsatlarımıza göz atın.

Dizüstü bilgisayarlardan tabletlere, kahve makinelerine, hava temizleyicilere ve akıllı ev gereçlerine kadar her şey.

Beğendiğimiz daha fazla Samsung oyun monitörü Siber Pazartesi fırsatı

 • Samsung Odyssey G51C 32 inç QHD oyun monitörü —

 • Samsung 27 inç Odyssey G55A QHD oyun monitörü —

 • Samsung 43 inç Odyssey Neo 4K oyun monitörü —

 • Samsung 49 inç Odyssey G9 DQHD QLED Kavisli Oyun Monitörü —

 • Samsung 55 inç Odyssey Ark 4K Kavisli Oyun Monitörü —

 • En iyi Cyber ​​​​Monday MacBook fırsatları (M3 Pro dahil)

 • XPS 13, XPS 15 ve XPS 17’de en iyi Dell XPS Black Friday fırsatları

 • Samsung Siber Pazartesi fırsatları: TV’ler, tabletler, akıllı telefonlar ve daha fazlası

 • HP, Lenovo ve daha fazlasında en iyi Chromebook Siber Pazartesi fırsatları

 • En iyi Siber Pazartesi dizüstü bilgisayar fırsatları: Dell, HP, Lenovo ve daha fazlası
genel-19