Siber Pazartesi burada! Ve bununla birlikte bir sürü harika donanım fırsatı da geliyor. Festivallerde gördüğümüz en iyi tekliflerden biri de büyük bir indirim. AMD Ryzen5 5600X. Yalnızca 139,99 ABD doları değerindeki bu mükemmel orta sınıf oyun CPU’su yarı fiyatından daha ucuzdur ve çok tüm zamanların en düşük seviyesine yakın.

AMD, mükemmel oyun CPU’ları üretmesiyle tanınır ve AMD Ryzen 5 5600X, birçok oyun donanımına yükseltme olabilecek çok yetenekli bir kittir. Altı çekirdeği, 12 iş parçacığı ve 4,6 GHz maksimum güçlendirme saati, tüm oyun yüklerini olmasa da çoğunu kolaylıkla idare ettiği anlamına gelir.

Her ne kadar son nesil bir işlemci olsa da, hâlâ sunabileceği çok şey var ve uyumlu AM4 anakartların mevcut sahipleri için bir yükseltme görevi görebilir. Uygun fiyatlı bir bilgisayar toplamayı umuyorsanız, AM4 anakartlar da bugünlerde satışlar dışında bile ucuza satılıyor.

Ve yapabilirsin Bu güçlü işlemciyi Amazon’da yalnızca 139,99 dolara satın alın. Bu, 309 $’lık MSRP’sinden önemli bir indirim; aslında %55’lik bir indirim. Gerekli hazırlıkları yaptık ve CamelCamelCamel aracılığıyla 5600X’in satış geçmişini kontrol ettik. Şimdiye kadarki en düşük fiyatı 138 dolardır, bu da satış açısından yakın zamanda alacağınız kadar iyi olduğu anlamına gelir.

Eğer sen Amazon Prime’a abone olunAmazon’un ertesi gün teslimatı sayesinde AMD Ryzen 5 5600X yarın da yanınızda olabilir. Yeni aboneler ayrıca 30 günlük ücretsiz deneme sürelerini de talep edebilirler; böylece posta ücreti ödemeden yepyeni CPU’nuzu alabilirsiniz.

Bu fırsat hoşunuza gitmiyorsa en iyi Kara Cuma fırsatları merkezimize göz atın. Tatil tasarruf dönemi boyunca PC oyunları, donanım, çevre birimleri ve daha pek çok alanda en iyi indirimleri burada bulacaksınız.oyun-2