Paul Rudd, rolüne hazırlanmak için uyguladığı “korkunç” ve “kısıtlayıcı” diyeti paylaşıyor Karınca adam franchise.

Yakın zamanda bir görünüm sırasında Kapalı Menü dijital ses dosyasıKonukların “rüya menüleri” hakkında konuştuğu programda sunucular Ed Gamble ve James Acaster, oyuncuya ne tür su tercih ettiğini sordu.

“Ben antrenman yapmak zorunda kaldığımda Karınca adam Filmde çok kısıtlayıcı bir diyet yapıyordum, ödülüm maden suyuydu” diye yanıtladı gülerek. “Diyet işte bu kadar korkunçtu. ‘Tamam, şimdi biraz maden suyu alacağım, bunu hak ettim’ dedim.”

Rudd, çok fazla antrenman ve egzersiz yaparken ödül olarak “bol miktarda maden suyu” alacağını açıkladı. Acaster ona gerçekten bir ikram gibi hissedip hissetmediğini sordu.

“Evet harikaydı” dedi. “Aroma verici değildi, delirmeyecektim.”

Sadece Binadaki Cinayetler aktör, tüm Marvel filmlerinde çoğunlukla katı diyet ve antrenmanlara sadık kaldığını belirtti. “Bir kez içine girdikten sonra, aslında çok da zor değil” dedi ve özellikle de “tonlarca yiyecekle” uyandığı için “her seferinde, tekrar tekrar gerçekten sıkıcı yiyecekler” yemekten çekinmediğini ekledi. enerji.”

Ancak Rudd, bir rol için yoğun bir eğitim ve diyet sürecinden geçtiğini açıklayan tek aktör değil; zira Scarlett Johansson, Jeremy Allen White, Robert Pattinson ve Channing Tatum daha önce Hollywood’daki deneyimlerini paylaşan diğer oyuncular arasında.

Rudd’a daha sonra diğer Marvel yıldızlarının toplu filmler üzerinde birlikte çalışırken eğitimleriyle ilgili “notları karşılaştırıp karşılaştırmayacakları” soruldu. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Ve Oyun Sonu.

“Yani, insanların da öyle olduğunu düşünüyorum” dedi. “Ama aynı zamanda herkesten daha çok çalıştığımı, herkesten daha iyi yemek yediğimi ve hepsinden daha kötü göründüğümü düşünüyorum. Kötü görünmek için sürekli egzersiz yapmam, mükemmel beslenmem gerekiyordu. Harika bile değil.”

Kendinle Yaşamak aktör şöyle devam etti: “Hatırlıyorum Oyun Sonu, Chris Hemsworth’ün her zaman bu Tupperware kapları olurdu ve o bu yulaf lapasını sadece bir püreden yiyordu. O egzersiz yapıyor ve sonra böyle bir adamın yanında duruyorsunuz ve ben sadece ‘Peki, bunların ne anlamı var?’ diye düşünüyorum. Bu varken neden kendimi öldürüyorum, sonra kendime bakıyorum ve bu var. Bunu asla başaramam. … İyi olan şey onun Ant-Man olmasıydı, Thor değil. Ama çözmeye çalıştım ama olmadı.”sinema-2