Nintendo’nun

Kesinlikle Best Buy’da en eğlenceli Black Friday fırsatlarından biri sona erdi. Şu anda bir Nintendo Switch’i satın alabilirsiniz. Mario Kart 8 Deluxe 3 aylık Switch Online üyeliği ile 300$ ödeyebilir veya konsolun OLED versiyonunu almak için 350$ ödeyebilirsiniz. Süper Smash Bros Ultimate ve 3 aylık üyelik. Her iki durumda da, kendinize en iyi Nintendo Switch Black Friday fırsatlarından birini ve önümüzdeki aylarda bolca eğlenmenin kesin bir yolunu buldunuz.

Mario Kart 8 Deluxe ve 3 Aylık Nintendo Switch Online ile Nintendo Switch – 300 Dolar, 358 Dolardı:

Super Smash Bros. ile Nintendo Switch OLED Ultimate ve 3 Aylık Nintendo Switch Online – 350 Dolar, 418 Dolardı:

Kaçırmayın:

Neden Nintendo Switch Bundle’ı satın almalısınız?

Nintendo Switch, aileler için mutlaka sahip olunması gereken bir konsoldur ancak aynı zamanda arkadaşlarınızla takım kurmak istiyorsanız çok eğlencelidir. ‘Hibrit’ bir konsol olduğundan TV’nize takabilir veya taşınabilir bir cihaz olarak yanınızda taşıyabilirsiniz ve size her iki dünyanın da en iyisini sunar. Standart konsolun kalbinde, kontroller için her iki tarafına takılı iki Joy-Con denetleyicisi bulunan 6,2 inç LCD dokunmatik ekrana sahip bir tablet yer alıyor. Taşınabilir olarak oynatıldığında hâlâ ekrana bağlı olan kontrolleri kullanırsınız.

Tableti birlikte gelen dock’a taktığınızda her şeyi TV’nize bağlayabilir, ardından Joy-Con kontrol cihazlarını çok oyunculu oyunlarda kullanmak üzere çıkarabilirsiniz. Bu inanılmaz derecede zahmetsizdir, yani tek bir ritmi atlamadan taşınabilir ve TV tabanlı oyun arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Taşınabilir olarak oynandığında, ne oynadığınıza bağlı olarak 2,5 ila 6 saat arası oyun süresi elde edersiniz.

Super Smash Bros Ultimate ile aldığınız Nintendo Switch OLED ile yükseltilmiş Nintendo Switch OLED konsoluna sahip olursunuz. Bu konsol, daha canlı ve daha parlak görüntüler gibi OLED teknolojisinin tüm avantajlarını beraberinde getiren 7 inç OLED ekrana sahip. Aynı zamanda üstün bir sese sahiptir ve 32 GB ile karşılaştırıldığında 64 GB ile iki kat daha fazla dahili depolama alanına sahiptir (ancak her durumda microSD kartla kolayca yükseltme yapabilirsiniz).

Açıkçası, hangi paketi alırsanız alın, piyasadaki en iyi Nintendo Switch oyunlarından birini alacaksınız ancak sayısız başka seçenek de var. Gibi başlıklar Zelda Efsanesi: Krallığın Gözyaşları gibi birçok harika Mario oyunu varken sizi onlarca saat büyüleyecek Süper Mario Bros Wonder kontrol etmek için de. Mario Kart 8 Deluxe birçok insanın arkadaşlarıyla birlikte geri döneceği oyundur. Süper Smash Bros Ultimate bir o kadar da büyüleyici. Her şey büyüleyici yarışları mı tercih ettiğinize yoksa arkadaşlarınızla kapışmak mı istediğinize bağlı.

Hangi paket ilginizi çekerse çeksin, Best Buy’da bulunan Nintendo Switch paketlerine bayılacaksınız. Standart konsol 300$ fiyatla satışa sunuluyor Mario Kart 8 Deluxe OLED modelini alırken Süper Smash Bros Ultimate 350$’a. Her ikisi de 3 aylık Switch çevrimiçi üyeliğiyle birlikte gelir. Sizin için doğru teklifi bulmak için aşağıdaki düğmeye basın.

Mario Kart 8 Deluxe ve 3 Aylık Nintendo Switch Online ile Nintendo Switch – 300 Dolar, 358 Dolardı:

Super Smash Bros. ile Nintendo Switch OLED Ultimate ve 3 Aylık Nintendo Switch Online – 350 Dolar, 418 Dolardı:
genel-19