Baktığınız her yerde fiyatları düşüren Kara Cuma anlaşmalarının zamanı gelmiş olabilir, ancak AMD ile takım oluyor Yıldız Alanı bir kez daha büyük bir hediyeyle karşınızdayız. Bu sefer kazanabilirsin Sınırlı Üretim AMD Radeon RX 7900 XTX Ve Ryzen 7 7800X3Dherhangi bir oyun bilgisayarına kesin bir yükseltme.

AMD Radeon RX 7900 XTX’in şu anda satın alabileceğiniz en iyi grafik kartları arasında olduğunu düşünüyoruz. Aynı şey Ryzen 7 7800X3D’nin en iyi oyun CPU’larından biri olması için de geçerli, yani bu yarışmaya katılmamanız için hiçbir neden yok.

Katılmak için tek yapmanız gereken kayıtlı üye olmanızdır. AMD topluluk forumu ve Kırmızı Takım Anlaşmazlığı sunucu daha sonra yanıt verin hediye forum gönderisi Discord kullanıcı adınız ile.

Bizim gibi siz de muhtemelen bunun, her zamanki sosyal medya kanallarını takip ettiğinizi doğrulamanız gereken başka bir Gleam hediyesi olmadığını görmekten memnunsunuz.

AMD Radeon RX 7900 XTX aşağıdaki özelliklerle donatılmıştır: Yıldız Alanı Constellation logosunu içeren markalama. Gördüğümüz en güzel Sınırlı Sürüm ürünlerinden biri ve mevcut herhangi bir oyun bilgisayarına güzel bir şekilde uyması gerekiyor. Ne yazık ki Ryzen 7 7800X3D, ürün üzerinde herhangi bir markalama özelliği taşımıyor ancak Starfield markalı özel bir kutuyla geliyor.

Starfield başlangıçta AMD için optimize edilmiş bir oyun olarak piyasaya sürüldü ve esas olarak DLSS içermemesi nedeniyle Team Red donanımıyla daha iyi çalışıyordu. Bu durum, ilk olarak bir DLSS modu aracılığıyla değişti ve teknoloji, en son Steam beta güncellemesinde resmi olarak desteklendi.

Bu inanılmaz AMD x Starfield çekilişi 21 Kasım Salı günü başladı ve 28 Kasım Salı günü saat 12:00’de (CST) sona erecek. Çekiliş yalnızca ABD, Kanada ve Birleşik Krallık’ta ikamet eden ve 18 yaş ve üzeri kişilere açıktır. Çekiliş ile ilgili tüm detaylara www. yarışma kuralları sayfası.

Bu yarışma devam ederken, yararlanabileceğiniz en iyi Black Friday PC oyun fırsatlarına göz atarak bu tatil sezonunda donanımınızı yükseltmenin en iyi yollarına göz atabilirsiniz.oyun-2