İlk kez? Fortnite canlı etkinlikleri normalde şu şekilde gerçekleşiyor

Yeni Fortnite OG sezonu için tanıtım görseli

(Resim kredisi: Epic Games)

Fortnite her birkaç sezonda bir, mevcut teklifin sonu ile son teklif arasındaki boşluğu dolduran canlı bir etkinlik düzenler. gelecek sezon. Oyuncular dört kişiye kadar takımlar halinde özel bir deneyime katılıyorlar ve ortak hedeflere, büyük ölçekli gösterilere ve bazen de müzik deneyimlerine katılıyorlar. Geçmişte dev mekanizmaları kontrol ettik, bir kara deliğin etrafında uçtuk ve etrafımızdaki harita çökerken platform oluşturduk. Kesinti, canlı etkinliklerin bitişinden sonra gelir; bu nedenle, bitmeden müdahale ettiğinizden emin olun.

Fortnite mevcut OG sezonu ile gelecek sezon arasındaki boşluğu kapatacak yeni bir canlı etkinlik düzenleyecek. Eminem’in yanı sıra LEGO’nun da belli bir kapasitesi var. Oldukça gösterişli bir gösteri olacak şekilde şekilleniyor ve oldukça yerinde bir şekilde ‘Büyük Patlama’ olayı olarak adlandırılıyor.

Yaklaşan Fortnite Big Bang canlı etkinliğinin Aralık ayının başlarında yapılması planlanıyor ve şu ana kadar ne bekleyeceğimiz konusunda çok az resmi ayrıntıya sahibiz. Bazıları yeni modlara ve bağlantılara işaret eden çok sayıda bağlantı var ancak Epic Games şimdilik perdeleri sıkı bir şekilde kapalı tutuyor. Ne olursa olsun, bunun gibi canlı etkinlikler Fortnite ilginç ve bu da onu piyasadaki en iyi battle royale oyunlarından biri yapıyor.

oyun-3