DijitalTrendler

Herkes TV’ler, bilgisayarlar, akıllı ev eşyaları ve daha fazlası için en iyi Black Friday fırsatlarını araştırırken, bazılarımız özellikle Nintendo Switch’te harika oyun konsolu fırsatlarını arıyoruz. Eğer bu sizseniz, dinleyin, çünkü gerçekten harika Nintendo Switch Black Friday fırsatları için alışveriş dünyasını araştırdık, hatta bazılarını bugün bile satın alabilirsiniz. Konsolun kendisinde paketler, popüler oyunlar ve hatta kasalar ve yuvalar gibi olmazsa olmaz aksesuarlar da dahil olmak üzere fırsatlar bulduk.

En iyi Nintendo Switch Black Friday fırsatları

Nintendo Switch Black Friday, Mario Kart oyunu ve çevrimiçi üyelikle anlaştı.
Nintendo’nun

Alışveriş için en iyi fırsatlardan biri Best Buy’ın şunları içeren paketidir:

tam oyun indirmenin yanı sıra yalnızca 300$ karşılığında üç aylık Switch Online üyeliği. Normalde Switch bir oyunla birlikte gelmiyor ve kesinlikle üç aylık çevrimiçi ücretsiz olarak gelmiyor. Tek başına Mario Kart satışta 50 $ değerindedir, yani en azından pakette ve çevrimiçi üyelik için 8 $’da tasarruf edersiniz.

 • Mario Kart 8 Deluxe ve 3 Aylık Nintendo Switch Çevrimiçi Nintendo Switch —

 • Super Smash Bros. ile Nintendo Switch OLED Ultimate ve 3 Aylık Nintendo Switch Online —

En iyi Nintendo Switch oyunu Kara Cuma fırsatları

Beyaz bir arka planda Nintendo Switch için The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.
Nintendo’nun

Elbette, bir paket satın alsanız bile, bu yepyeni Nintendo Switch ile oynamak için bazı oyunlara ihtiyacınız olacak; daha fazla oyun size daha fazla seçenek sunar. İşte en iyi Nintendo Switch oyunu Black Friday fırsatlarının tümü:

 • Yeni Super Mario Bros U Deluxe —

 • Nintendo Switch Sporları —

 • Mario Kart 8 Deluxe —

 • Ahtapot Gezgini II —

 • Pokemon Efsaneleri Arceus —

 • Super Mario 3D World + Bowser’ın Öfkesi —

 • Süper Smash Bros Ultimate —

 • Zelda Efsanesi: Krallığın Gözyaşları —

Kaçırmayın:

En iyi Nintendo Switch aksesuarı Black Friday fırsatları

Nintendo Switch Joy-Con yan şekilde kullanıldı.
Shutterstock / catinsyrup / Nintendo

Listede koruyucu kılıflar, depolama genişletme kartları ve çok daha fazlasını içeren aksesuarlar yer alıyor. Çevrimiçiyken arkadaşlarınızla konuşmak istiyorsanız bu Kara Cuma oyun kulaklığı fırsatlarına göz atabilirsiniz; Switch’in sesli sohbet için çevrimiçi uygulamayı kullanmanızı gerektirdiğini bilmeniz yeterli.

İşte en iyi Nintendo Switch aksesuarı Black Friday fırsatlarının tümü:

 • Anahtar/Anahtar OLED için Insignia evrensel taşıma çantası —

 • PDP çoklu ekran koruyucu kiti —

 • PowerA Joy-Con şarj istasyonu —

 • Switch için Hori Split Pad Pro el kumandası —

 • PowerA gelişmiş kablosuz denetleyici —

Bu Nintendo Switch Black Friday fırsatlarını nasıl seçtik?

Kendimize bakmaya başladık yorumlar – nelerden hoşlanırız ve nelerden hoşlanmayız. Daha sonra yola çıkıyoruz ve bu ürünler için en iyi fırsatları buluyoruz, bu nedenle listeyi indirime giren ürünlerle doldurmak yerine bilinçli olarak seçiyoruz. Daha küçük ve daha kesin bir listenin, bin üründen oluşan bir listeden daha iyi olduğunu düşünüyoruz.

Ayrıca, kaliteli bir ürün olduğundan emin olmak için araştırmamızı yaparak, mantıklı olan yerlere incelemediğimiz şeyleri de dahil ediyoruz. Konu uzmanlarının ve bizzat alışveriş platformlarının incelemelerine bakıyoruz ve ürünü alternatiflerle karşılaştırıyoruz. Her şeyin yolunda gittiğini düşünürsek, kesintiyi yapar.

En iyi Nintendo Switch Black Friday fırsatlarını bulduğumuzdan emin olduktan sonra bunları en ucuzdan en pahalıya doğru bir liste halinde sıraladık. Bütçenizin en üst noktasındaki ürüne gitmenizi öneririz ve bunun, o fiyat noktasında alacağınız en iyi değer olduğunu düşündüğümüzden emin olabilirsiniz.

Elbette, iyi bir anlaşma yaptığınızdan emin olmak için kendi birinci taraf verilerimizin yanı sıra fiyat karşılaştırma ve geçmiş araçlarını da kullanıyoruz. Bu, kendi etrafınızda alışveriş yaparken de aşağıdaki araçları kullanarak yapabileceğiniz bir şeydir: DeveDeveDeveAmazon’daki öğelerin geçmiş fiyatlarını gösterir.

Mükemmel değiliz ve en iyi Nintendo Switch Black Friday fırsatlarının bu listesini hazırlarken bir şeyleri kaçırmış olabiliriz. Dahil edilmesi gerektiğini düşündüğünüz muhteşem bir fırsat bulduysanız, [email protected] adresinden bize yazın, bir sonraki güncellemede bunu değerlendirelim.

Ayrıca tüm fiyatların yayınlandığı tarihte doğru olduğunu unutmayın. Bu gönderiyi tekrar kontrol edip en son fırsatlar ve fiyatlar ile güncellerken, Kara Cuma’da anlaşmaların hızlı ilerlediği gerçeğini anlayamıyoruz ve bir teklifin, siz tıkladığınız zaman ile son vuruşumuz arasında geçerlilik süresinin dolmuş olabileceğini anlayamıyoruz güncelleme.

En iyi Nintendo Switch Black Friday fırsatları listemizde beğendiğiniz bir şey göremiyor musunuz? Ayrıca yeni PS5 ‘Slim’ indirimi de dahil olmak üzere harika PS5 Black Friday fırsatları da bulduk. Bu da ilginizi çekmiyorsa çok sayıda harika Xbox Series S Black Friday fırsatı ve Xbox Series var

Bu fırsatlardan alışveriş mi yapmalısınız yoksa Siber Pazartesi’yi mi beklemelisiniz?

Şimdi satın al! Bu bizim tavsiyemiz.

Bugün gördüğümüz en iyi Nintendo Switch Black Friday fırsatlarının, bırakın Siber Pazartesi’yi, yarın da satışa sunulacağının garantisi yok ve bu öğelerin o zaman daha ucuz olması da pek olası değil. Kara Cuma’da gördüğümüz anlaşmaların aynıları genellikle hafta sonu Siber Pazartesi fırsatları etkinliği aracılığıyla da gerçekleştiriliyor.

Bugün satın aldığınız ürünün Siber Pazartesi günü düşük bir ihtimal de olsa daha ucuz olması durumunda, ürünü istediğiniz zaman tekrar satın alabilir ve orijinal siparişi iptal edebilir veya iade edebilirsiniz. Yılın en iyi fırsatını kaçırmaktansa çantaya bir şeyler koymak daha iyidir. Kara Cuma anlaşmaları söz konusu olduğunda zaman bizden yana değil.

Ancak biz bunun için buradayız: En iyi fırsatları bulmanıza yardımcı oluyoruz. Bu listeye bir şey eklediysek, fiyatının şu an ile Siber Pazartesi arasında daha fazla düşeceğini düşünmüyoruz; eğer düşerse de kayda değer bir şey olmayacak (en fazla birkaç dolar), dolayısıyla bu hala önemli bir tasarrufu temsil ediyor ve kaçırılmaması gereken bir tasarruf.

Alışveriş yapmanızı önerdiğimiz diğer Black Friday fırsatları

Muhtemelen yalnızca Nintendo Switch Black Friday fırsatlarına göz atmıyorsunuz, biz de değiliz. Apple Watch Black Friday fırsatlarından Black Friday dizüstü bilgisayar fırsatlarına ve hatta Keurig Black Friday fırsatlarına kadar her şeyi arayarak indirimleri incelerken, bulduğumuz en iyi fırsatlardan bazılarını burada katalogluyoruz.
genel-19