Yeni bir Jason Bourne filmi, All Quiet On The Western Front’un yönetmeni Edward Berger ve Matt Damon’un rol hakkında görüşülmesi için üzerinde çalıştığı çalışmalar arasında yer alıyor.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Yönetmenliğini Edward Berger’ın üstlendiği yeni bir Bourne filmi yapım aşamasında. Batı cephesinde her şey sakin.
  • Aksiyon-gerilim dizisi 2002’de başladı ve o zamandan bu yana beş filmi ve bir yan TV şovu yayınlandı.
  • Matt Damon ana yıldız olsa da, şu anda altıncı filmde yer almıyor ancak rolünü yeniden canlandırması için kendisine yaklaşılacak.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Yeni bir Bourne filmin yapım aşamasında olduğu bildiriliyor Batı cephesinde her şey sakin yönetmen Edward Berger. 2002’de yola çıkıyoruz Bourne KimliğiAksiyon-gerilim serisi, beş film ve bir yan TV şovuyla sonuçlandı. 2012’ler hariç Bourne Mirası Jeremy Renner’ın başrol oynadığı diğer tüm filmlerde Matt Damon baş suikastçı olarak rol aldı.

Şimdi, Son teslim tarihi Berger’in yönetmenliğinde altıncı bir Bourne filminin prodüksiyona gireceğini bildiriyor. Damon şu anda ekte değil ancak Jason Bourne rolüne misilleme yapılması konusunda kendisine yaklaşılacağı bildiriliyor.

Gelmek için daha fazla…

Kaynak: Son Tarihsinema-1