Ölümcül Şirket’teki şimşek fırtınasında metali nasıl taşırsınız? Bu sorulması mantıklı bir soru; sorun çıkarsa bile. Bu hayatta kalma oyununda, eşyaları kapmak ve onları nakit karşılığında satmak üzere geminize geri götürmekle görevlendiriliyorsunuz. Sınırlı bir süreniz var, dolayısıyla zorlu koşullardan geçmekten başka seçeneğiniz olmayabilir.

Uzay oyununda hangi aya ineceğinizi seçtikten sonra, değerli eşyaları aramak için geminizden ayrılmalısınız; sonuçta şirketin kâr hedeflerine ulaşmak sizin işiniz. Lethal Company gibi bir isimle bu oyunun kolay olmayacağını biliyorsunuz. Sadece bir şimşek fırtınasında metal elde etmekle kalmayıp, aynı zamanda yere indiğinizde sizi bekleyen diğer birçok yaratığın arasında Lethal Company Manticoils’den nasıl hayatta kalacağınızı da soruyor olabilirsiniz.

Lethal Company’de yıldırım fırtınasında metal eşyalar taşımak

Ölümcül Şirket’in yıldırım fırtınasında metal taşımak için, dışarı çıkarın, yere bırakın ve iyice uzaklaşın. Şimşek çakmasını bekleyin, bu noktada onu tekrar alıp gemiye geri dönmeyi deneyebilirsiniz. Bu, yıldırım çarpması olasılığını azaltır ancak tamamen ortadan kaldırmaz.

Fizik bu: Yıldırım metali çeker, bu nedenle Lethal Company’de yıldırım fırtınasında metal eşyaları taşımanın sizi öldürme riski her zaman vardır. Yukarıdaki prosedürü izleseniz bile, yeterli zaman geçerse yine de vurulabilirsiniz. Gerçekten mümkünse yıldırım fırtınasından tamamen kaçınmalısınız. Şimşek fırtınası estiğinde, geminizin nispeten güvenli ortamında bekleyin, ancak gözünüzü kapıdan ayırmayın.

Her iki durumda da, umarım kar hedefinize ulaşacak kadar uzun süre hayatta kalırsınız, özellikle de Ölümcül Şirket’in şimşek fırtınasına göğüs gererseniz. Çok fazla zorlanıyorsanız, şu anda mevcut olan diğer birçok korku veya hayatta kalma oyunundan birine ara verebilirsiniz.oyun-2