Kara Cuma indirimleri yağıyor, ancak az önce beni dizüstü bilgisayarıma koşmaya sevk eden bir anlaşmaya rastladım – cidden, dikiş atmaya ihtiyacım olabilir! Koleksiyoncular, hazır olun çünkü ikonik Gold Shadow Xbox Kablosuz kumandası artık karşı konulamaz 45$’a düştü! Bu, normal fiyatının %30’u kadar dudak uçuklatan bir indirim. Ayrıca Amazon’da Astral Purple ve Pulse Red versiyonlarını da bu rakipsiz şimdiye kadarki en düşük fiyata alabilirsiniz. Best Buy’da daha fazla renk için okumaya devam edin.

Daha harika erken Kara Cuma fırsatları

Xbox Series X|S denetleyicisi en iyisi mi?

(İmaj kredisi: Jennifer Young – Windows Merkezi)

Basitçe ifade etmek gerekirse, bu fiyat aralığında standart Xbox Series X|S kumandası alabileceğinizin en iyisidir ve hepsini toplamadan duramam. Normalde bunun gibi bir indirimi beklerdim ama Xbox Gold Shadow Edition’ı görür görmez ona sahip olmam gerektiğini anladım, tam bedelini ödedim ve tekrar yapardım. Xbox, çalışırken olduğu kadar ekranda da göz kamaştıran denetleyiciler üreterek özel sürüm sanatında ustalaştı. Hatta okuma keyfiniz için tüm zamanların en iyi Xbox Special Edition kumandalarının bir geri sayımını derledim.

Xbox Series X|S kumandası eskisine göre büyük bir adımdır ve paylaş düğmesi harika oyun anlarınızı çekip arkadaşlarınızla paylaşmanızı kolaylaştırır. Bu kontrol cihazlarının arka kısmında, tetikleyicilerde ve tamponlarda dokulu kavrama özelliği bulunur ve bu da onları uzun oyun seansları için daha rahat hale getirir. Bu denetleyiciyi o kadar seviyoruz ki, En İyi Xbox Denetleyicileri listemizin hala başında yer alıyor.genel-20