Kara Cuma köpekbalığı Bruce gibi hızla yaklaşıyor Çeneler. Bu iki kelimeyi her yazdığımda, John Williams’ın efsanevi “duunnn dunnn… duuuunnnn duun” sözünü kafamda duyabiliyorum. Bu, son teknoloji ürünlerde harika fırsatlar elde etmek için yılın inkar edilemez derecede heyecan verici bir zamanı. en iyi OLED TV’ler.

Organik ışık yayan diyotlara takıntılı olduğum bir sır değil. Lanet olsun, sanırım bu noktada OLED’leri oksijenden daha çok seviyorum. 2015’ten bu yana neredeyse yalnızca LG OLED TV satın aldım (ancak Philips beni kısa süreliğine de olsa Ambilight onun içinde OLED 708TV), bu televizyonların ürettiği eşsiz siyah seviyeleri nedeniyle.

Hafızam gün geçtikçe bulanıklaşıyor ama ilk LG OLED cihazımın 1080p EG9100 olduğundan oldukça eminim. Güney Koreli firmanın son 8 yılda teknolojide dev atılımlar yaptığını söylemek yeterli. ‘Televizyonların gerçek kralını’ Kara Cuma’dan iki ay önce satın alacak kadar aptal olabilirdim; bu bana 1.000 dolara mal olan bir karardı. Neyse ki, harika ürünlerden herhangi birini seçerseniz bu kadar kötü zamanlanmış bir satın alma işlemi yapmayacaksınız. Kara Cuma LG OLED TV fırsatları Aşağıdan seçtim.genel-26