Samsung Galaxy XCover 7 yakında piyasaya çıkabilir. Güney Koreli teknoloji devi henüz modeli doğrulamadı. Ancak dayanıklı olduğu iddia edilen akıllı telefonun ayrıntıları internette dolaşmaya başladı. Spekülasyonlara inanılacak olursa, yaklaşan telefon 2022 Samsung Galaxy XCover 6 Pro’yu takip edecek ancak modelin doğrudan halefi olmayabilir. Galaxy XCover 6 Pro, Snapdragon 778G SoC ve 4.050mAh bataryaya sahiptir. Yeni bir rapor, Galaxy XCover 7’nin sızdırılmış tasarım görsellerini gösteriyor ve aynı zamanda bazı temel özelliklerine dair ipuçları veriyor.

Bir Android Başlıkları rapor Galaxy XCover 7’nin sızdırılmış tasarım görselleri paylaşıldı. Görüntüler, telefonu yükseltilmiş köşelere ve şok emilimi ve daha iyi kavrama için oluklu bir arka panele sahip olarak gösteriyor. Tasarım, sağlam bir akıllı telefonun tasarımıyla uyumlu görünüyor. Rapor, telefonun çıkarılabilir bir pil sunabileceğini öne süren çıkarılabilir bir arka panele sahip olduğunu ekliyor.

galaxy xcover 7 androidbaşlıklar satır içi xcover7

Galaxy XCover 7’nin tasarım görselleri sızdırıldı
Fotoğraf Kredisi: Android Başlıkları

Raporda görülen görüntüler Galaxy XCover 7’nin çift LED flaş ünitesinin yanı sıra tek bir arka kameraya sahip olacağını gösteriyor. Kamera halkasının çevresinde kırmızı bir vurgu bulunur. Rapora göre telefonun sol kenarına özelleştirilebilir bir XCover anahtarı yerleştiriliyor ve bu anahtarın uygulamaları, Bas-Konuş, barkod tarama ve daha fazlasını açabildiği söyleniyor. Ahizenin sağ kenarında güç düğmesi ve ses seviyesi düğmesi görülüyor.

Samsung Galaxy XCover 7’nin, ekranın ıslak ellerle ve hatta eldivenlerle bile kullanılabilmesi için yüksek dokunma hassasiyeti sunacağı bildiriliyor. Rapora göre telefonun MIL-STD-810H uyumlu bir yapıya sahip olduğu ve toz ve suya dayanıklılık ile betona düşme direnci açısından IP68 derecesi sunduğu söyleniyor.

Bu arada Galaxy XCover 6 Pro, SM-G736B model numarasıyla geldi. Yeni rapor, Galaxy XCover 7’nin SM-G556B model numarasını taşıdığını söylüyor ve bu nedenle, iddia edilen akıllı telefonun 2022 modelinin doğrudan halefi olmayabileceğini öne sürüyor. Rapora göre, aslında Samsung’un SM-G525F model numarasına sahip 2021 Galaxy XCover 5’in halefi olabilir, belki de bu yüzden Galaxy XCover 7’de Pro markası eksik.

Çift arka kamera destekli Galaxy XCover 6 Pro’nun fiyatı 599,99 $ (kabaca 49.900 Rupi) idi. Galaxy XCover 7’nin sızdırılan tasarım görselleri, telefonun muhtemelen tek bir arka kamera ünitesiyle piyasaya sürüleceğini öne sürdüğü için rapor, cihazın muhtemelen daha düşük bir fiyatla sunulacağını ve daha uygun fiyatlı, dayanıklı bir akıllı telefon olacağını söylüyor. .


Samsung, Güney Kore’deki ilk Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Tab S9 serisi ve Galaxy Watch 6 serisinin yanı sıra Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’i de tanıttı. Şirketin yeni cihazlarını ve daha fazlasını Orbital’in son bölümü olan Gadgets 360 podcast’inde tartışıyoruz. Orbital şu ​​adreste mevcuttur: Spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcast’leri, Apple Podcast’leri, Amazon Müzik ve podcast’lerinizi nereden alırsanız alın.
Bağlı kuruluş bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir; ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8