Ortanca çocuklar gibi, orta sıralarda yer alan bir mod olan iPad mini, hak ettiği kadar ilgi görmüyor. Ne iPad Pro’lar gibi çok hızlı ne de giriş seviyesi modeller gibi aşırı basit olan iPad mini, standart tabletlerden daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamaya yetecek kadar özelliğe sahip bir tablet istiyorsanız sağlam bir seçimdir.

iPad mini’nin 8,3 inç ekranı vardır, bu nedenle tutulması daha büyük tabletlere göre daha kolaydır. Tek başına bu bile ona benzer pek çok ürüne göre üstünlük sağlıyor çünkü günün sonunda, rahatça kullanabileceğiniz bir alet istiyorsunuz, görünümü güzel ama kullanırken kullanımı acı veren dizüstü bilgisayar boyutunda bir tablet değil. rahatlamaya çalışıyorsun.

Apple A15 Bionic tarafından destekleniyor ve bazı açılardan önemli ölçüde daha pahalı olan birinci sınıf Android tabletlerine güç veren Snapdragon 8 Gen 2’den daha iyi. Cihaz hızlı ve duyarlıdır ve öngörülebilir gelecekte de güçlü kalacaktır.

Woot, 5G 64GB iPad mini’nin fiyatından 180 dolar düşürdü, böylece onu 699,99 dolar yerine 519,99 dolara alabilirsiniz. Bu fiyata, birçok premium üründen çok daha uygun fiyatlı Android tabletler bağlantı olmadan.

iPad mini’nin kompakt boyutu, onu hareket halindeyken not almak için mükemmel bir cihaz haline getiriyor; bu nedenle Woot’un satışta olanın 5G’ye sahip olması harika. Bu, telefonunuzun gerçek bir pil yutucu olan erişim noktası özelliğini açarak WiFi bağlantısı bulma zahmetine girmek zorunda kalmayacağınız veya telefonunuzun ölme riskiyle karşı karşıya kalmayacağınız anlamına gelir.

Yalnızca evde kullanım için bir tablete ihtiyacınız varsa Amazon, yüzde 6 indirimli olarak 499 dolara satılan WiFi sürümüne sahiptir.telefon-1