Yeni PlayStation 5 Slim resimleri çevrimiçi paylaşılarak konsolun boyutuna, yeni standına ve daha fazlasına daha iyi bir bakış sağlandı.

X/Twitter kullanıcısının paylaştığı fotoğraflar @phantompainss Orijinal olarak paylaşılan yeni konsol modelini orijinaliyle karşılaştırarak yeni konsolun 2020’de piyasaya sürülen orijinalden ve yeni standdan çok daha ince olmadığını bir kez daha vurgulayın. Ek bir ekran görüntüsü, çıkarılabilir disk sürücüsünün ilk kez etkinleştirilmesi için nasıl bir internet bağlantısı gerektirdiğini de doğruluyor.

Yeni PlayStation 5 Slim, orijinal modele göre hafif tasarım değişikliklerinin dışında başka değişiklikler de getiriyor. Yeni konsolda mevcut modellere göre biraz daha fazla depolama alanı sunan 1 TB SSD ve iki adet USB Type-C bağlantı noktası bulunuyor. Belirtildiği gibi sistemin Dijital Sürümü, ayrı olarak satılan çıkarılabilir bir disk sürücüsüyle uyumludur. Ne yazık ki Digital Edition’ın fiyatı Amerika Birleşik Devletleri’nde de 399 dolar yerine 449 dolara satılıyor.

PlayStation 5 Slim’in Remote Play odaklı PlayStation Portal el cihazıyla birlikte bu ay piyasaya sürülmesiyle Sony artık tamamen PlayStation 5 Pro’ya odaklanmakta özgür. Konsol henüz resmi olarak onaylanmamış olsa da, Zen 2 sekiz çekirdekli CPU, 60 Bilgi İşlem Birimi RDNA3 GPU tarafından desteklenebileceğini öğrendik; bu, diğer bazı iyileştirmelerin yanı sıra konsolun daha tutarlı 4K performansı sunmasına olanak tanıyacak. daha iyi ışın izleme ve muhtemelen 8K Performans Modu.

PlayStation 5 Slim bu ay dünya çapında piyasaya sürülmeye başlıyor.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

heyecan

genel-17