Biliyorsunuz bir sosyal medya ağı, yöneticiler yaklaşık 100 milyon kullanıcıya ulaştığını söylediğinde değil, anlamsız memler ve “zorluklar” ana akımda yer almaya başladığında gerçekten işe yaramaya başlıyor. Threads’teki söz konusu ağ, bu noktada muhtemelen kendilerini artık Twitter (veya X veya başka bir şey) ile kirletmek istemeyen herkes için fiili bir hizmet haline geldi. Ve günün trendi, Meta’nın sahip olduğu platforma ne kadar erken ulaştığınızı gösteren skuomorfik bir bilet yayınlamaktır.

Sayı ne kadar düşük olursa, Meta’nın beklenenden daha erken çıkacağına dair sürpriz duyurunun ardından ilk aceleyle Threads’e o kadar erken ulaştınız. Birlikte oynamak istiyorsanız veya yapacak daha iyi işleriniz olduğu için biletin nerede olduğunu hatırlamıyorsanız, yanınızdayız. İşte buna nasıl ulaşacağınız, yayınlayacağınız ve ardından hayatınızın neye dönüştüğüne dair daha büyük soruyu nasıl düşüneceğiniz.

Phil Nickinson/Dijital Trendler

Threads Biletinizi nasıl bulabilirsiniz?

İlk önce ilk şeyler: Telefonunuzu alın ve Threads uygulamasını açın.

Aşama 1: Twitter’la dalga geçen veya birinin Threads için Twitter’dan nasıl ayrıldığını açıklayan veya Threads’in ne kadar büyüdüğünü anlatan konuları görmezden gelin. öğesine dokunun Kişi Profil sekmenize ulaşmak için sağ alttaki simgeye tıklayın.

Threads uygulamasındaki kişi simgesi.

Phil Nickinson/Dijital Trendler

Adım 2: Şimdi açmak için sağ üstteki iki çizgili simgeye dokunun. Ayarlar Menü.

Threads uygulamasındaki menü düğmesi.

Phil Nickinson/Dijital Trendler

Aşama 3: Musluk Hakkında. (Listenin en altında, Profilleri Değiştir ve Oturumu Kapat’ın hemen üstündedir. Ancak bunlara dokunmayın.)

Adım 4: Şimdi dokunun Profiliniz hakkında.

Threads uygulamasının Ayarlar alt bölümünün Hakkında bölümü, Bu profil hakkında düğmesinin vurgulanması.

Phil Nickinson/Dijital Trendler

Adım 5: Artık profilinizin alttan açılan dört satırlık özetini göreceksiniz. Adınızı ve kullanıcı adınızı, ne zaman katıldığınızı, katılma numaranızı, hangi ülkede bulunduğunuzu ve Meta tarafından doğrulanmak için ödeme yapıyorsanız bu planın tarihini içerir.

Threads uygulamasında görülen profil bilgileriniz.

Phil Nickinson/Dijital Trendler

Adım 6: Bu iyi. Ama siz bileti, düzgün bir şekilde gösteriş yapmak ve “Bilet kulübümü nerede bulacağımı biliyorum”un bir parçası olmak için istiyorsunuz. Öyleyse dokunun Katıldı hattınız açılacaktır.

Ve bu kadar. Artık aynı bilgileri içeren parlak bir biletinizin yanı sıra başkalarının sizi eklemesi için bir QR kodunuz var. İyi bir önlem olarak onu bir döndürün, ardından ekran görüntüsünü alın (havalı çocuklar onun döndüğünü ekrandan kaydediyor) ve Threads’e gönderin.

İstediğini biliyorsun. Ve bunu yaparken, arkadaşın Phil’i takip et.
genel-19