Warner Bros. yakın zamanda önümüzdeki aylarda vizyona girecek birçok filminin çıkış tarihini değiştirdi. Bunlardan bazıları DC’nin Aquaman’i ve Kayıp Krallık’tır ancak endişelenmeyin çünkü sadece birkaç gün ertelendi.

Buna göre ÇeşitlilikAquaman 2 artık 22 Aralık’ta gösterime girecek. Filmin başlangıçta 20 Aralık’ta vizyona girmesi planlanmıştı. Bu sadece Aquaman 2’ye geleneksel bir Cuma günü gösterimi vermekle kalmıyor, aynı zamanda Wonka’nın vizyona girdiğinde bir süreliğine kendi başına ayakta durmasını da sağlıyor. 15 Aralık’ta vizyona giriyor. Warner Bros.’un yaptığı tek değişiklik bu değil. Robert De Niro’nun yakında çıkacak filmi “Wise Guys”ın adı, aynı adı taşıyan New York kulübüne saygı duruşu niteliğindeki Alto Knights olarak değiştirildi.

Alto Knights, 20. yüzyılın ortalarında De Niro’nun canlandırdığı iki İtalyan-Amerikalı suç patronuna odaklanan bir dönem gangster filmidir. İsminin değişmesinin yanı sıra, film artık 2 Şubat 2024’te vizyona girmeyecek. Bunun yerine dokuz ay sonra, 14 Kasım 2024’te vizyona girecek.

Daha fazla film haberi için Francis Lawrence’ın Constantine 2’nin hala devam ettiğini söylediği hikayemize ve Deadpool 3 yönetmeninin Taylor Swift’in Dazzler’ı oynayacağı söylentisine verdiği yanıtın ayrıntılarını anlatan hikayemize göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1