İlk Hayalet Koşucusu 2 Güncelleme zaten Steam ve Epic’te mevcut ve heyecan verici birinci şahıs platform aksiyon oyununa çok hoş iyileştirmeler getiriyor. Dharma City’nin sokaklarında muhteşem synthwave müzikleriyle dolaşırken deneyiminizin ne yazık ki düşmanların görünmemesi veya FOV sorunları veya yetenekleri doğru bir şekilde tuş ataması yapamamak gibi diğer rahatsızlıklar nedeniyle sekteye uğradığını fark ettiyseniz, o zaman şanslı olabilirsiniz.

Ghostrunner 2 incelememiz, gerçek haliyle yılın oyunu sezonu için meşru bir tehdit oluşturmak üzere yıl sonunda kalplerimize giren siberpunk slasher’ı derinlemesine inceliyor. Ne yazık ki, bazı oyuncular şık parkur oyununun belirli noktalarında oyunu bozan hatalarla karşılaştılar. Neyse ki, Ghostrunner 2 yama notlarının bu ilk seti PC oyuncuları için geldi ve geliştirici One More Level, en dikkate değer ilerleme engelleyici de dahil olmak üzere birçok önemli düzeltmeyi listeliyor.

Söz konusu aksaklık oyunun onuncu seviyesi olan Winds of the Desulate sırasında meydana geliyor. Bir bisiklet dizisinden sonra oyuncular çıkış kapılarının kilitli olduğunu ve hiçbir şekilde açılmadığını ve hiçbir düşmanın ortaya çıkmadığını görürler. Bu hatayla karşılaşanlar, oyunu yeniden başlatmanın ve hatta yeniden yüklemenin ilerleme kilidini düzeltmediğini bildiriyor, ancak neyse ki One, More Level, sorunun artık çözüldüğünü bildiriyor, bu yüzden umarım oynamaya devam edebilirsiniz.

Güncellemede ayrıca yerelleştirme ve tuş atamalarında yapılan iyileştirmelerin yanı sıra, ultra geniş ekranlar kullanan kişilerin karşılaştığı FOV sorunlarına yönelik bir düzeltme ve çekilebilir duvarlarla hata giderici etkileşimler de yer alıyor. Tam yama notları aşağıda listelenmiştir.

Ghostrunner 2 yama notları – 28 Ekim 2023 Cumartesi

İşte en son Ghostrunner 2 yama notları nezaket Bir Seviye Daha:

  • Anahtar Bağlama iyileştirmeleri.
  • Yerelleştirme İyileştirmeleri.
  • Issız Rüzgarlar sırasında düşmanın ortaya çıkma sorunu düzeltildi.
  • Ultra geniş ekranlardaki FOV sorunları düzeltildi.
  • Çekilebilir duvar hatası düzeltildi.

Henüz kendi başınıza adım atmadıysanız uyumluluğunuzu kontrol etmek için önce Ghostrunner 2 sistem gereksinimlerini geçtiğinizden emin olun. Ayrıca Ghostrunner 2 Steam Deck uyumluluğu hakkında da bilgi sahibiyiz ve Valve’ın elde taşınır cihazında optimum performans için kullanılacak en iyi ayarlara sahibiz.

oyun-2