Apple, 2024 ve 2025'te AirPods Serisini Yenileyecek başlıklı makale için resim

Resim: Gizmodo

Apple’ın bir raporuna göre Apple, AirPods serisini tamamen elden geçirmek istiyor Bloomberg. Yenilenen AirPods ve AirPods Max 2024’te piyasaya sürülecek ve Pro modeli 2025’te değişiklikler görecek. Söz konusu değişiklikler arasında tasarım, şarj kutusu ve ses kalitesinde ince ayarlar yer alıyor.

Konuya aşina olan kişiler Bloomberg’e, Apple’ın ikinci ve üçüncü nesil AirPod’ların yerini alacak iki dördüncü nesil AirPod’u piyasaya sürmeyi planladığını söyledi. Yeni modeller, geliştirilmiş uyum ve daha kısa gövde özelliklerine sahip olacak ve üçüncü nesil ile Pro modeller arasında bir tür hibrit olacak.

Üst düzey dördüncü nesil model, mevcut Pro modeline biraz benzeyecek, spor ANC’ye ve Find My uyarıları için hoparlörlere sahip bir şarj kutusuna sahip olacak.

Bloomberg, üçüncü nesil 2021 AirPod’ların o kadar da iyi satmadığını ve daha uygun fiyatlı ikinci nesil AirPods ile AirPods Pro arasında garip bir orta yol bulduğunu bildirdi. kullanmayı gerçekten çok sevdik. Sonuç olarak tüketiciler ya ikinci jenerasyonu tercih etti ya da ANC özelliğine sahip olduğu için Pro’yu tercih etti.

Apple yakın zamanda düşürdü Cihazlarından Lightning portu AB düzenlemelerine uyumun bir parçası olarak. AirPods Max de dahil olmak üzere yeni AirPod modelleri, USB-C bağlantı noktalarına sahip olacak şekilde aynı muameleyi görecek.

AirPods Max kulaklıklar, yeni renk çeşitleri dışında çok fazla değişiklik görmeyecek gibi görünüyor ve Pro modelinde 2025 yılında tasarım ve çip değişikliği görülecek.genel-7