Bugün, Volkswagen Passat 2024 Çin’de tanıtıldı.Araba yeni bir koyu mavi renk ve radyatör ızgarasının iki versiyonunu aldı: biri Mercedes-Benz otomobillerinin ruhuna uygun üç boyutlu desene sahip, diğeri ise geleneksel yatay çıtalara sahip.Yaratıcılar Passat’ı genç kitle için daha çekici hale getirmek istediler: Bunu yapmak için yeni bir radyatör ızgarası, yeni bir renk sundular, fiyatı düşürdüler (konfigürasyona bağlı olarak 900-1300 $) ve yeni akıllı IQ işlevleri (dahil) sundular. otomatik park etme, elektrikli bagaj kapağı, çepeçevre görüş vb.). Doğru, bu işlevler yalnızca iki üst yapılandırmada mevcuttur.

İki

Toplamda yedi donanım seviyesi var, fiyatlar 25 ila 33,5 bin dolar arasında değişiyor. Prensip olarak Çin’de bir Toyota Camry için yaklaşık aynı miktarı istiyorlar.

Volkswagen, ekipmanı yalnızca en üst versiyonların değil, revize etti: orta versiyonlar artık açılır tavanlı geniş bir panoramik tavanın yanı sıra 12 yönlü elektrikli ayara sahip konforlu koltukların yanı sıra ısıtma ve havalandırmaya da sahip. “Havacılık” koltuk başlıkları sayesinde arka koltuk da daha konforlu hale getirildi.

İki

Motorlar aynı kaldı – 150 ila 220 hp güce sahip 1,4 ve 2,0 litrelik turboşarjlı benzinli motorlar. Her ikisi de 7 vitesli robotik şanzımanla eşleştirilmiştir.genel-22